Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

Oj, będzie bardzo drogo jeśli to się potwierdzi 😱😱😱 https://gsmonline.pl/artykuly/sklep-orange-juz-wyswietlil-nowe-modele-galaxy-s23

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu oraz przeniesiony z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowe Samsungi

Pojechali z cenami. Jednak Samsung dobrze się trzyma na rynku, skoro flagowca tak windują cenowo. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

Ceny podali konkretne. W sumie nigdy nawet nie myślałam o zakupie takiego flagowca więc nie mój problem. Ale prawda taka, że zawsze się znajdą chętni. Nowe iPhony też mają konkretnie ceny ale na brak powodzenia nie narzekają. 

 

Jak to mawiają - kto bogatemu zabroni 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

Co jak co ale za tą cenę to można kupić 85 calowy telewizor Samsunga z przedostatniej serii (lub innej firmy jak kto woli).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

@slav72 , nawet gdyby flagowiec Samsunga był drogi, to raczej cena będzie zależna od popytu. Nie wiem dlaczego, ale osobiście firma należy do solidnych, a marka też zobowiązuje. Kiedyś buchnęli mi samsunga i jakimś trafem wszedłem na stronę azjatycką (nie pamiętam jaką) i ten sam model odzyskałbym za dużo mniejszą sumę. Taki podobny efekt zaskoczył mnie na jednym z bałkańskich serwisów z innym agd, gdzie cena była zaskakująco niska, jak na nasze realia. Może tutaj jest ścieżka do surfowania? Jak ktoś ma swoich znajomych w konkretnym obszarze, to jest szansa na fajną cenę. Szkoda, że nie mam nikogo w jednym ze stanów USA, bo "handel" byłby jak dobre 70% sale 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

Co tu dużo pisać... Tanio to już było 😎

Flagowce Samsunga równają ceną do iPhone, kogo stać to kupi 😎

Spoglądając na ceny, Samsung S20 FE 6GB/ 128GB podrożał, wrócił co ceny sprzed 2022 roku, więc inflacja daje znać.

Mogę w ciemno zgadnąć, że inni producenci też podniosą ceny, 200 zł do 400zł.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

@bronzub  wiadomo, lubię tą markę, ale na flagowca (tej czy innej firmy) bym się nie skusił (choć posiadam S20, ale to inna historia), wszak to "tylko" telefon, jak napisałem wyżej za tą cenę można mieć ogromny telewizor z jednej z nowszych serii Samsunga.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

@slav72 można zgadywać, że nowe iPhone15 będą jeszcze droższe i Samsung serii S23 po taniości nie puści, utrzyma ceny z premiery na rynku 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

@IreneuszCD , premiera minie i życie zweryfikuje wartość rynkową. @slav72 , ja sobie chwalę poleconego przez Ciebie SG A52s 5G. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe Samsungi - dyskusja o serii S23

@bronzub  też go używam jako drugiego równi z S20 i sobie chwalę, to taki średniak z wyższej półki.