Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy bedzie dostępny Huawei 20 Pro twilight?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy bedzie dostępny Huawei 20 Pro twilight?

Chciałabym się dowiedzieć kiedy w końcu będzie u was dostępny Huawei 20 Pro twilight? Zamówiłam go prawie miesiac temu w salonie Orange i jak do tej pory nic... Oprócz jeden sytuacji kiedy Panie z salonu zadzwoniły ze przyszedł ale na miejscu  okazało się ze jest on wyłącznie na wystawę a nie do sprzedaży... Także nie rozumiem tego ze na wystawę w tym kolorze macie telefon a do sprzedaży już nie... Dzwonie co jakis czas do swojego salonu Orange  i się pytam kiedy będzie w końcu to nikt nie wie  bo niby na magazynach go nie ma itd.. Szefowa salonu proponowała mi inny kolor obudowy ale ja sobie wybrałam ten i nie chce zmieniać na inny... nie wiem czy sens jest dalej czekać jeszcze...dlatego chcę się dowiedzieć czy w ogóle u was będzie on dostępny w najbliższym czasie? czy też nie..

 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy bedzie dostępny Huawei 20 Pro twilight?

A czy jest taki w ofercie Orange ? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy bedzie dostępny Huawei 20 Pro twilight?

No niby jest bo jak wybierałam sobie telefon to pytałam się czy jest to Panie z salonu Orange powiedziały ze tak mają go w ofercie...🤔 i po tygodniu przyszedł właśnie ten kolor ale okazało się przy probie sprzedaży ze jest on do gabloty...xD i ze mam dalej czekać na niego bo muszą go zamówić...🤔 i czekam już miesiąc  i dalej niby go nie ma w tych magazynach w całej Polsce tak mi powiedziały...🤔 nie rozumiem tego ze niby u innych operatorów jest a w Orange nie ma...