Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Zamówienie światłowodu

@byczyn_86Sam wiesz jak jest...a jak powinno być. Dowiedz się cokolwiek o POPC, to będziesz miał ręce leczące lepsze od samego Nowaka...W systemie widzą, że głównie się nie da, bo odsyłają , a światłowód tuz tuż...za progiem (i to denerwuje najbardziej). Nieraz sam byś dokopał rurkę czy nawet kabel 2J i co z tego? Nie ma w bazie, nie da się....a szkoda, bo to prawie "bezkosztowi" nowi abonenci


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 1

Zamówienie światłowodu

Byłem w najbliższym salonie Orange, oczywiście żadnego zgłoszenia niema w systemie. Poszło kolejne... zaraz mina dwa miesiące od kiedy widziałem światłowód leżący przygotowany do połączenia i od momentu kiedy zacząłem załatwiać temat z Orange... 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 1

Zamówienie światłowodu

I temat zakończony sukcesem. 31 grudnia internet został podpięty. Co prawda sam musiałem przekopać światłowód pod dom (jakieś 10 metrów po moim terenie) bo technik który pojawił się u mnie stwierdził że od kopania jest inna ekipa i pojawia się najprawdopodobniej pod koniec stycznia ale i tak mam nie liczyć na cuda bo wszystkie prace gdzie trzeba coś przekopać są odbijane gdzie rozmawiając z dyspozytorem dostałem informacje że to nie problem i oni muszą to przekopać sami, trudno. Od kilku dni mam internet. Problemem było to że nie mogłem zamówić usługi na swój adres bo ktoś źle dopisał adres do bazy. Przykładowo dom ma numer 32d ale zamiast 32d w bazie było 32/d i przez to nikt nie widział adresu, na szczęście bardzo miła Pani w salonie wpadła na pomysł żeby to sprawdzić 🙂