Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa: Internet + komórka


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 19
  • 0

Usługa: Internet + komórka

Jest możliwość zakupienia pakietu Światłowód/Internet+TV. Jest Love Mini, ale z TV.

Czemu nie ma Światłowód/Internet+Komórka? Tylko zmuszacie nas do zakupienia oddzielnych produktów?

Jest na pewno wielu chętnych na taki pakiet

 

___________

* Temat przeniesiony z Pomysły - moderator Bartłomiej

10 ODPOW. 10

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Usługa: Internet + komórka

Jak to? Przecież Love mini to tylko Internet + komórka, a z hbo go możesz zapewne zrezygnować. Nie ma tam żadnej telewizji w pakiecie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Usługa: Internet + komórka

@OdoArd Strategia sprzedażowa to raczej nie na tym forum. Tu nikt Ci nie odpowie tym bardziej że nie piszą tu pracownicy Orange tylko zwykli klienci jak Ty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usługa: Internet + komórka

Coraz częściej piszącym wydaje się że rozmawiają ze wsparcie klienta albo że mogą tu zgłaszać oczekiwania... Jeśli jakiś pomysł to może powinni pisać w dziale na to przeznaczonym 😉 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 19
  • 0

Usługa: Internet + komórka

@Misiek62 @marder 

Ja założyłem ten wątek w Propozycjach. Nie moja wina, że admini przenieśli. 

W takim razie najpierw proszę się zastanowić, a nie od razu krytykować.

 

@kovalskybobi 

Tak, ale aby mieć wsparcie w 5G trzeba zakupić pakiet dodatkowy, gdzie suma Love mini + dodatkowy pakiet = więcej niż Love Standard.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Usługa: Internet + komórka

tak bez 5G. Mam 5G w pakiecie Love extra, ale na razie to 5G to proteza, a w umowie mam zapisane, że szacunkowe maksymalne wartości transmisji danych w sieci to mobilnej to przy 5G pobieranie 370 Mb/s i wysyłanie 70 Mb/s, dla LTE 370 Mb/s i 44 Mb/s. Jak widać przez 2 lata umowy nie poczuje dużej zmiany nawet jak 5G otrzyma docelowe częstotliwości. Do tego dostajesz w love mini 15GB idealne do błyskawicznego wykorzystania. Oczywiście mogliby dać te magiczne 5G w tym pakiecie, ale byłby to tylko zabieg marketingowy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usługa: Internet + komórka

@OdoArd  nie krytykujemy Ciebie, tylko chcemy uświadomić, że Nasz Orange jest forum o charakterze samopomocowym. Czyli w większości klienci Orange udzielają się po to aby pomóc innym znaleźć rozwiązanie ich problemów w działaniu usług, sprzętu z którego korzystają w ramach zakupu usług i urządzeń od Orange. Wśród nas, poza Zespołem, który administruje forum, jest kilkoro pracowników Orange (mają odpowiednie oznaczenie profilu) ale ich aktywność tutaj nie wiąże się z ich obowiązkami zawodowymi. My nie mamy dostępu do danych klientów, baz ofertowych - wiemy tyle co każdy ze swojego doświadczenia i co można znaleźć w sieci. 

Nie wydaje się nam aby ktoś ze struktur odpowiedzialnych za ofertę śledził na forum tematy dotyczące oczekiwań w zakresie sprzętowym czy innych usług (pakietów czy tym podobne). 

Pierwszy post nie zawiera informacji że został przez moderatora przeniesiony czy w inny sposób zmodyfikowany... więc ?

 

Dopowiedzenie. Pojawił się komentarz moderatora o przeniesieniu. 

Nie zmienia to mojej opinii, że zgłaszanie takich czy innych potrzeb ofertowych na forum, może zostać niezauważone przez operatora, albo nie spełnione, bo ma inną strategię prowadzenia swojego biznesu w obszarze ofert dla klientów indywidualnych.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Usługa: Internet + komórka


@Misiek62napisał(-a)

Coraz częściej piszącym wydaje się że rozmawiają ze wsparcie klienta albo że mogą tu zgłaszać oczekiwania... 


@Misiek62  w takiej wierze utwierdzają ludzi sami pracownicy infolinii czy też boku, nie wiedząc jak odpowiedzieć na pytania odsyłają zainteresowanych na forum NO. Nie raz zakładający konto na forum zadając konkretne pytania pisali że zostali tu odesłani przez osoby z infolinii.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usługa: Internet + komórka

@slav72 zdaję sobie z tego sprawę. Często można poczytać/usłyszeć o niezbyt kompetentnych pracownikach obsługi. Nie mniej jednak czasami piszący sami z siebie tu trafiają i chcą poprzez swoje posty osiągnąć taki czy inny cel.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Usługa: Internet + komórka

@Misiek62 , deweloperzy odsyłają do forum NO, a my się "produkujemy". Trzeba prosto w oczy i najlepiej z jedną gwiazdką. Ja miałem Mini Love i jeżeli ktoś wyrazi zgodę na jedną fakturę na wszystkie usługi, to tak będzie. Trzeba tylko uważać, by nie przekabacili planu komórkowego na większy. Mnie tak delikatnie "oszlifowano". Płaciłem poniżej dwóch dych, a potem zrobił się z tego Plan Optymalny. Dużo zależy od zapisu w umowie(ach).