Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłaczenie swiatlowodu -W-wa Włochy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Podłaczenie swiatlowodu -W-wa Włochy

Witam,

 

Od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję zasięgnąć informacji o:

1) możliwości i terminie instalacji światłowodu (W-wa ul. Nastrojowa) kilka budynków

a) Na stronie UKE widnieje zapotrzebowanie na instalacje kilku budynków oraz termin rozbudowy 30.09.2020r - łącze światłowodowe minimum 100Mbit

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

b) Infolinia Orange nie potrafi podać żadnej konkretnej daty instalacji/rozbudowy

 

2) Przy próbie zamówienia jakiekolwiek łącza stałego (LTE posiada limit miesięczny - więc odpada zresztą mam już LTE w tej chwili) realizacji zamówienia nie dochodzi od skutku:

a) juz 3 raz handlowcy mi sprzedawali tzw. neostrade a monterzy finalnie nie podłączali bo podobno nie ma słupa

b) dziwne bo w chwili obecnej mam podłączony stary kabel telefoniczny właśnie ze słupa (tylko nieaktywny)

c) Wisienka na torcie na koniec jak to możliwe, że obsługa klienta twierdzi ze się da i sprzedaje  (teoretycznie powinienem mieć już 3 neostrady tj. łącze do 20Mbit :)) a inna ekipa z tej samej firmy twierdzi odwrotnie i za każdym razem dzwoni odmawia instalacji.

Jak to wygląda wizerunkowo - bez komentarza...

Jednak interesuje mnie odpowiedź na pytanie konkretnie: jaka jest konkretna przewidziana data instalacji światłowodu dla ww. wskazanego adresu( nr. budynku do uzyskanie telefonicznie/emailem) lub do kogo powinienem się zwrócić w celu otrzymania konkretnej odpowiedzi (z tym że odpowiedzi typu to skomplikowana operacja i takie tam itd.. pomińmy. Zakładam (mam nadzieje że słusznie), że zwracam się z pytaniem do profesjonalniej firmy).

Z góry dziękuję za krótką ALE KONKRETNĄ odpowiedź.

Pozdrawiam

 

______________

* Temat przeniesiony z kategorii Szukam oferty - Moderator Wiktor

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Podłaczenie swiatlowodu -W-wa Włochy

@SilkKonkretna data nie jest podawana z tego względu, że termin oddania może się przesunąć z różnych względów. Na infolinii Doradca takich informacji również nie posiada. Może wskazać "planowany termin" - jeśli nim dysponuje.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Podłaczenie swiatlowodu -W-wa Włochy

Zatem kto z Orange może udzielić informacji na temat przewidzianej daty instalacji światłowodu dla kilku budynków o numerach nr 12-19 (obecnie rozbudowa "stanęła" w połowie ulicy a kolejne czekają bez konkretnej odpowiedzi ?

Wg. UKE rozbudowa w tej lokalizacji planowana jest przez Orange S.A. w terminie 30.09.2020r.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Podłaczenie swiatlowodu -W-wa Włochy

Może jakaś odpowiedź na zadane wczoraj pytanie ?

W sumie o prosta rzecz pytam: jaka jest planowana data instalacji światłowodu na pewno można to sprawdzić w wewnętrznym systemie w Orange..

W sumie to nawet może być link (gdzie możemy to sami sprawdzić i śledzić ewentualnie )do strony jeśli sprawdzenie jest jakoś bardzo uciążliwe 😉

 

Pozdrawiam,