Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Podłączenie światłowodu

Witam.

Chciałem się dowiedzieć, do kogo pisać, kogo naciskać, żeby uzyskać informacje o możliwości podłączenia światłowodu w moim domu. Mieszkam w Markach i wg mapy wszyscy sąsiedzi są podłączeni. Jednak nie ma już wolnego slotu, żeby mnie podłączyć. Tak twiedzi technik, który u mnie był. Mieszkam w segmencie i potencjalnie jest 4 chętnych klientów. Ale nie ma magicznej skrzynki. Infolinia jest bezsilna. Technik rozkłada ręce. Ale ktoś chyba ma jakieś pojęcie na temat planowanego rozwoju w tym rejonie...

Z góry dziękuję. 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Podłączenie światłowodu

@Anonim Dziękuję. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@Klabton  są programy rozwoju światłowodu i warto to śledzić :catwink:

POPC i POPC 1.1 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Podłączenie światłowodu

@Anonim Problem mojej lokalizacji polega na tym, że inwestycja już tam miała miejsce. Budynek jest dopiero oddany do użytkowania. Wszyscy w koło co mieli mieć podpięte, to już mają. Teraz to już chyba tylko dobra wola Orange, żeby dołożyć skrzynkę 15m od obecnej. 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@Klabton  program podłączenia nie objął wszystkich, czasem tak bywa, jeśli instalacja jest to kwestia skrzynki na przyłącze, jest do załatwienia, może firmowy Salon Orange odwiedż :catwink:


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Podłączenie światłowodu

Byłem. Pani przyjęła dyspozycję. Sęk w tym, że sieć potrzebna. A jak wejdę na dwa lata z jakimś Plusem, to za szybko nie wejdę w światłowód... Więc gdyby ktoś kompetentny powiedział: Panie Marcinie. Do końca marca załatwimy, to by miało sens.. A tym czasem jest: nie przewidujemy podłączenia w najbliższym czasie. 

Dzięki @Anonim  za pomoc.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@Klabton  możesz tylko poprosić o podłączenie, terminu nikt ci nie poda, nawet jak będzie w planie rozbudowa, im więcej chętnych, tym większe szanse na rozbudowę :catwink:


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Podłączenie światłowodu

@Klabtonnapisz do mnie na priv. Opisz mi jak ma się sprawa z twoim adresem. Może coś uda mi się podpowiedzieć co pomoże w załatwieniu podłączenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Podłączenie światłowodu

Hej. Udało się czegoś dowiedzieć ? Cokolwiek? Światełko w tunelu może ?