Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Właśnie chodzi tylko o to żeby nie bawić się już anteną od tv sat ale biorąc tv od orange biorę wszystko telefon stacjonarny i telefon komórkowy które nie są mi potrzebne mam jeszcze pół roku  coś wymyśle gdyby nie to że potrzebuje multiroomu to w ogóle zrezygnowałbym z tv i wykupił tylko te kanały które oglądam w c+ playerze czy w ipli ale przełączanie się miedzy aplikacjami też jest męczące a i jakość pozostawia sporo do życzenia.  


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_  kto Ci powiedzial ze musisz wybrac orange love tj internet+tv+stacjonarny+komórka???
wybierasz oferte internet+tv+stacjonarny 3P czyli bez nr komorkowego, a jezeli ktoś Ci mowi ze musisz miec tez nr komórkowy to Cię wkręca!
nr komórkowy (przenoszony/nowy) zawsze bedziesz mógł później dobrac.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_no właśnie, jak pisze @PARANOJA, to się wszystko zgadza (nie napisałeś tego od początku wyraźnie więc zakładałem że masz już komórkę w Orange dlatego pisałem o numerze komórkowym), najwygodniej jest "dobierać" dodatki do istniejącej umowy w miarę potrzeby. Skoro już masz umowę to to czego tu się dowiesz będzie wróżeniem z fusów: nie znamy ani realiów Twojej umowy ani (tu mówię tylko za siebie) szczegółów nie-publicznej oferty operatora. IMHO jak przyciśniesz kompetentnego konsultanta to dowiesz się więcej i załatwisz co chcesz. A numer VoIP też może być użyteczny.

https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Orange-VoIP-przez-klienta-SIP-na-androidzie/m-p/262758#M30...

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Podbije jeszcze temat 

Dzwonią już do mnie z nowymi ofertami na TV ale zobaczyłem że w orange jest pakiet światłowód+tv+ telefon domowy( bez abonamentu komórkowego) czy mogę ominąć system i po podpisaniu umowy na internet+ tv+voip wybrać wyższy pakiet tv bez konieczności dobierania abonamentu komórkowego czy to się nie opłaca?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_Podnieść pakiet TV możesz w każdym momencie bez dokupowania usług mobilnych (to kwestia opłat za pakiet). Zestaw usług też możesz wybrać...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

No tak tylko jak dodam wszystko to wyjdzie mi drożej niż z abonamentem komórkowym  😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_I to jest właśnie kompromis...Wszystko można, ale czy się opłaca? Nie zawsze...dlatego szyjemy ofertę Operatora wedle własnych potrzeb...jak taniej wychodzi z VoIP-em, to go instalujemy i nigdy nie podłączamy aparatu...jeśli taniej z SIM-em, to go bierzemy i nigdy nie używamy...

Życie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Dzięki, Chyba zaryzykuje i zostanę przy sat 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_Są plusy i minusy każdego rozwiązania. Minusami przeważnie jest kasa.Plusy musisz znaleźć sam, wedle tego, co potrzebujesz...FTTH to nowsza technologia i lepsze urządzenia. Więcej możliwości...bez problemów z linią, możliwości nieograniczone ze względu na stan i długość łącza...