Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?


@_Artek_napisał(-a)

nie pytam o konkretną ofertę pytałem czy jest możliwość dobrania maksymalnego pakietu tv do 600mb internetu bez dobierani telefonu komórkowego i stacjonarnego który nie jest mi potrzebny cena to zupełnie inna kwestia.  


Nie ma takiego pakietu jak internet+tv.

Jest pakiet internet+tv+voip. Jest jedna opłatą za cały pakiet.

Nie chcesz korzystać  z voip? Po prostu nie podpinaj telefonu stacjonarnego. ( A jak na umowie jest widoczny nr voip to go zamaluj 😁  - nie będziesz się denerwować że coś takiego masz )

 

Na dziś nie ma innej opcji


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Tak jak napisał @slav72  umowę na 600mb już mam na koncie abonenckim nie mam nic  bo gdybym miał to bym nie pytał konfigurując nową umowę i wybierając TV+internet dostępny jest podstawowy pakiet tv żeby dostać pełny pakiet musiałbym podpisać umowę na wszystkie usługi tj TV+internet+telefon komórkowy+telefon internetowy zwany też stacjonarnym 😄

Telefonu komórkowego ani stacjonarnego nie potrzebuje.....prościej się chyba napisać nie da.......  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_: masz umowę na sam internet, bez IPTV i chcesz dołożyć IPTV do internetu? Tak jak pisałem, nie ma możliwości żebyśmy znali wszystkie warianty indywidualnych ofert, BOK powinien Ci to wyjaśnić lepiej niż NO.

ALE skoro już pytasz o radę: IMAO jak już Ci się uda rozszerzyć umowę o IPTV to zmiana pakietów jest trywialnie prosta. Być może nie jest to wtedy najtańsze ale za to elastyczne. Wziąłbym pakiet najuboższy i dobierał sobie dodatkowe według potrzeb i uznania.

Chyba że jest jeszcze inaczej i już masz IPTV, wtedy nie rozumiem pytania.

 

Telefony (oba) muszą być w pakiecie Love z IPTV - przynajmniej dla nowych umów tak jest. Ale YMMV.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Jeszcze telefon stacjonarny mogę zamazać ale płacić za drugi telefon komórkowy skoro jeden już mam chyba nie ma sensu. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_jak już masz umowę "Love" i telefon komórkowy jest jej częścią to na 100% drugiego nie musisz zamawiać. Natomiast nie wiem jak jest z zamawianiem IPTV do istniejącego Love z internetem. To tylko BOK.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Umowę na telefon komórkowy mam u innego operatora więc musiałbym ją wypowiedzieć i zapłacić karę jedyne rozwiązanie jakie widzę to wzięcie tego niższego pakietu i dobieranie interesujących mnie kanałów osobno zgaduje że koszty są kosmiczne 🙂 dzięki za pomoc.  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_  jedyne co możesz zrobić, to to co zaznaczyłeś jako "Rozwiązanie" czyli odpowiedź kolegi @PARANOJA .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Tak tylko jak pisałem nawet umowę na telefon komórkowy mam u innego operatora..... więc nie pozostaje nic innego jak dalsza walka z tv satelitarną z c+


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_telefon komórkowy w ramach umowy Love kosztuje tylko 10PLN... Też kombinowałem tak żeby się pozbyć redundantnej TVSAT z C+ i wyszło mi że może nie będzie wiele taniej z IPTV ale też nie będzie jakoś drożej... Oczywiście sam musisz sobie podliczyć i zdecydować. Ale generalnie sumaryczne koszty są podobne.

 

PS. Natomiast jeśli nie masz jeszcze IPTV od Orange to uprzedzam, że w porównaniu do C+ dekodery Orange mają koszmarny interface.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_  może warto zaczekać jak rozwinie się usługa OTT w C+, chyba z czasem dopracują wszystko i dodadzą więcej kanałów...