Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Hej 

Czy da się do internetu 600mb/s dobrać najwyższy pakiet tv(iptv)  bez dobierania zupełnie niepotrzebnego mi telefonu komórkowego i stacjonarnego voip czy orange jeszcze tego nie ogarnęło czy jest jakiś rabat i ile by to kosztowało

Oferta na stronie podaje pakiet 600mbs+podstawowy pakiet tv albo cała oferta tj 600mb+telefon komórkowy+telefon stacjonarny(internetowy)

 

 

________________

*Temat przeniesiony z działu "Telewizja" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?


@_Artek_napisał(-a)

nie pytam o konkretną ofertę pytałem czy jest możliwość dobrania maksymalnego pakietu tv do 600mb internetu bez dobierani telefonu komórkowego i stacjonarnego który nie jest mi potrzebny cena to zupełnie inna kwestia.  


Nie ma takiego pakietu jak internet+tv.

Jest pakiet internet+tv+voip. Jest jedna opłatą za cały pakiet.

Nie chcesz korzystać  z voip? Po prostu nie podpinaj telefonu stacjonarnego. ( A jak na umowie jest widoczny nr voip to go zamaluj 😁  - nie będziesz się denerwować że coś takiego masz )

 

Na dziś nie ma innej opcji

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

28 ODPOW. 28

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_na forum możesz liczyć na rady innych klientów Orange, po oferty musisz iść do konsultanta Orange. Tu ich nie ma.

IMHO telefon VoIP jest dodawany zawsze a komórka jest warunkiem oferty Love, ale YMMV. Pakiety IPTV nie są "stopniowane" więc nie ma "najwyższego".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_Polecam czat https://www.orange.pl/view/kontakt i tam podając ID usługi otrzymasz ofertę skrojoną dla Ciebie konkretnie. Jeśli Max sobie nie poradzi przełączy do konsultanta. Polecam jednak dwukrotne zadanie pytania za jakiś czas innemu konsultantowi, abyś miał obraz od dwóch osób


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

nie pytam o konkretną ofertę pytałem czy jest możliwość dobrania maksymalnego pakietu tv do 600mb internetu bez dobierani telefonu komórkowego i stacjonarnego który nie jest mi potrzebny cena to zupełnie inna kwestia.  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_Oczywiście, że jest możliwość bez dodatkowego VoIP i SIM. Masz już pakiet dwóch usług Internet i TV, ale samą usługę TV możesz rozwijać o interesujące Ciebie kanały w odpowiednich pakietach

https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv tu zerknij na pakiety, które Ciebie interesują

W prawym dolnym rogu strony wyskakuje dodatkowo kontakt z bezpłatną oddzwonką


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@_Artek_  tak jak mówi @agat13  masz już usługi to w Twoim przypadku dobierasz tylko pakiety tv do swojej umowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?


@_Artek_napisał(-a)

nie pytam o konkretną ofertę pytałem czy jest możliwość dobrania maksymalnego pakietu tv do 600mb internetu bez dobierani telefonu komórkowego i stacjonarnego który nie jest mi potrzebny cena to zupełnie inna kwestia.  


Dobrania? Masz już jakąś umowę? Jeśli tak to wejdź w BOK i się dowiesz jakie opcje są dla Ciebie dostępne.

Jeśli nie masz umowy no to pytasz o ofertę, nie ma cegoś takiego jak "oferta niekonkretna", tak czy owak uzyskasz ją tylko od konsultanta, nasze opinie nie są nijak wiążące.

IMAO do zawarcia nowej umowy na Orange Love (niezależnie od szybkości internetu) potrzebny jest abonament komórkowy a VoIP zawsze jest w pakiecie jeśli jest w nim też IPTV. Pakiety w obrębie IPTV można zmieniać dowolnie i niezależnie od szybkości internetu. Tak to przynajmniej działa u mnie, ale YMMV.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@j131  kolega @_Artek_  w pierwszym poście napisał że ma światło 600, @_Artek_  sprawdź opcje dodatkowe na koncie MO lub u konsultanta.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@slav72nic takiego nie napisał. Ja jego post interpretuję literalnie: pytanie jest czysto wirtualne, OP nic na razie nie ma. Jakby miał to by nie pytał tylko sobie dodatkowe pakiety z poziomu dekodera włączył. To raptem dwa kliknięcia.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love tv+internet - czy da się bez telefonu komórkowego i stacjonarnego?

@j131  sorki wprost nie napisał, ale skądinąd wiem że @_Artek_  ma światełko od Orange, kiedyś prowadziliśmy wymianę zdań na temat FB 6 😉