Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta dla vdsl i światła?

@Piotrekk85 w UPC Umowa bez zobowiązania czasowego  np dla 60 Mb jest to 59zł a w Orange sam wiesz ile


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Ja jak zwykle będę adwokatem diabła i napiszę, że Orange nie może taniej świadczyć neo (solo), bo wiele osób na peryferiach nie będzie miało wcale internetu. Druga kwestia to regulacje.
UPC np. u mnie w Olsztynie nie ma, bo im się nie opłaca wejść do miasta. Nawet po przyjęciu Multimediów chcieli oddać sieć w Olsztynie (ale nie wiem na czym stanęło). U mnie w bloku nawet Multimedii nie ma. Vectra (w której jestem) też "chce uciekać z miasta" podnosząc ceny i zero inwestycji, ale jeszcze ma zobowiązania ze spółdzielnią po przejęciu mniejszej sieci, mnie tylko trzyma potrójny multiroom.

Orange to co może to powiększać ceny na stacjonarnych a robić komórki za niższe opłaty/free - na czym bazuje chociażby Love czy promocje w stylu rok abo za darmo.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Nowa oferta dla vdsl i światła?

 na rynkach zderegulowanych neo w promocji geopromocja I kosztuje 49zl (19zl neo + utrzymanie) nawet FTTH mozna miec usredniajac cene 100Mb/s za 54zl i jakos z tego powodu na peryferiach nie zabraklo neta 😉

skad to przekonanie ze UPC nie weszlo do olsztyna bo im sie nie oplaca?

nie musze daleko szukac miejscowosc ok 17tys mieszkancow i mamy do wyboru UPC, VECTRA, NETIA, ORANGE, lokalna kablowka. oplacalo sie? 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

A czemu zatem nie ma UPC w Olsztynie?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Kolejny test pozytywny więc można spodziewać się nowej oferty dla 100 i 300 na dniach.
Źródło: https://bip.uke.gov.pl/decyzje/oferty-ramowe/testy-msps/wyniki-testu-zawezenia-marzy,7.html

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nowa oferta dla vdsl i światła?

@Piotrekk85  Na pewno nie na dniach. Jeżeli już, to jak wejdzie kolejny sezon komercyjny A ten pewnie pojawi się dopiero w połowie listopada 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Założymy się? 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Pewnie  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

To by było sprawiedliwie to obstawiam termin do 15.10 włącznie 😉