Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta dla vdsl i światła?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

Jeśli dla kogoś jedyna zmiana to zmiana ceny, to raczej nie będzie dużych ruchów. Ale regulaminowo w grudniu były istotne zmiany których póki co nikt głośno nie przedstawił. I będzie więcej narzekania jakie to Orange złe i niedobre. Sporo osób z poziomu obsługi nawet nie wie o zmianach 😂 za kilka miesięcy będzie ciekawie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Nowa oferta dla vdsl i światła?

klientow interesuje produkt a nie jakies tam regulaminy Emotikon: Język

a wg mnie taki 3P za 90zł to słaba opcja majac do okola innych operatorow.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

A porownujesz 3P z 3P czy z 2W u konkurencji? Orange powinno prędzej wdrożyć 2W w cenie będzie 1P a 3P. To może niektórych zadowoli ale pewnie nie wszystkich. Tylko Orange nie chcę podejść kreatywnie do vatu jak to robi konkurencja. W Vectrze internet (23% vat) jest w 2W koło 1/3 całości, a tv (8% vat) to 2/3. Więcej zostaje u operatora. To przy cenach w granicach ok 80 zł traci się ok. 10 zł miesięcznie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nowa oferta dla vdsl i światła?

@Piotrekk85 co oznacza 2W ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Nowa oferta dla vdsl i światła?

a ilu korzysta z voipa?
jest bo go orange narzucilo. jezeli mialbyc to argument sprzedazowy to chyba predzej zniecheca niz zacheca 😉 pomojajac to ze on kosztuje 3zł i og odejmujac to i tak za 2W wychodzi ponad  86zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

@BORAX:
1P- neo
2P-neo+voip
3P-neo+voip+tv
2W-neo+tv

@s_a_t_a_n_77: mało, ale dostaje się "dużo" jak na voip (nielimitowane rozmowy na polskę i 1 strefę), niestety nikt nie sprzedaje tego z aplikacją voip.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Nowa oferta dla vdsl i światła?

mnie ten  voip nie przekonuje.
no bo jezeli starsza osoba mowi mi ze po co jej to skoro woli aplikacje na korej moze tez porozmawiac a nawet zobaczyc swoja rodzine.
to sam sobie odpowiedz co na to mlodze pokolenie  😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta dla vdsl i światła?

W Orange to jest taki problem, że nikt z trenerów sprzedażowych nie uczy budowania potrzeb klientów. By prowadzić dobrą sprzedaż nie wystarczy zaspokajać potrzeby klientów, tym bardziej musi być nie tylko kij (w postaci kiepskiego systemu prowizyjno-premiowego) ale i marchewka.

Młode pokolenie klientów prawie nie wie, że jest apka na smartfona. Owszem przydałaby się jej aktualizacja, ale nie wiem czy to dużo? ok 20-30 tys. kosztowała by jej rozbudowa, tam nie ma wiele błędów.A że są alternatywne aplikacje voipa - to jak yeti - to nie istnieje przecież w Orange 😛