Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nju swiatłowod

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 101
  • 0

Nju swiatłowod

Jako że Orenge jest właścicielem Nju to napiszę na tym forum. Mam już możliwość podłączenia się pod światłowód. Zarządcą jest FiberHost (INEA w ramach POPC3). Sprawdzałem na stronie nju i nie jest dostępna. Czy mogę się podłączyć pod NJu?

Dodam że z Orenge już chodzili.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Nju swiatłowod


@neostrada512napisał(-a)

Jako że Orenge jest właścicielem Nju to napiszę na tym forum. Mam już możliwość podłączenia się pod światłowód. Zarządcą jest FiberHost (INEA w ramach POPC3). Sprawdzałem na stronie nju i nie jest dostępna. Czy mogę się podłączyć pod NJu?

Dodam że z Orenge już chodzili.


Ofert nju światłowód jest dostępna wyłącznie na sieci OPL na konkretnych lokalizacjach. Nawet na sieci OPL budowanej w ramach popc jest niedostępna oferta nju.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Nju swiatłowod


@neostrada512napisał(-a)

Jako że Orenge jest właścicielem Nju to napiszę na tym forum. Mam już możliwość podłączenia się pod światłowód. Zarządcą jest FiberHost (INEA w ramach POPC3). Sprawdzałem na stronie nju i nie jest dostępna. Czy mogę się podłączyć pod NJu?

Dodam że z Orenge już chodzili.


Ofert nju światłowód jest dostępna wyłącznie na sieci OPL na konkretnych lokalizacjach. Nawet na sieci OPL budowanej w ramach popc jest niedostępna oferta nju.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nju swiatłowod

@neostrada512 dodam jeszcze do posta @PARANOJA, że oferta jest NJU światłowód jest dostępna tylko do wybranych lokalizacji. Żona ma biuro w lokalizacji światłowodu Orange i nie może wziąć oferty NJU światłowód.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Nju swiatłowod

Dla kogo to ma być usługa skoro nie wiadomo gdzie ona jest dostępna? To klient ma sam zweryfikować adres czy dostępny jest ftth do tego na stronie która nie działa haha

Screenshot_20220903-193217_Samsung Internet.jpg

Zenada


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Nju swiatłowod

Dodam jeszcze, że z oferty wyłączona jest zabudowa jednorodzinna i bliźniacza, a także szeregowa.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nju swiatłowod

W takim razie, dla kogo ta oferta? Pewnie kilka wybranych osób ma taką możliwość i nie skorzysta, bo już ma lub nie potrzebuje.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Nju swiatłowod

Dla przypomnienia nju posiada swoje forum: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum

Dlatego obecnie temat w naszej społeczności zamykam.