Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada na czas nieokreślony?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada na czas nieokreślony?

Spróbowałbym w social media napisać do rzecznika Orange. Tylko zacznij od tego że zamawiasz rozmowę a osoba co oddzwania mówi że oferty już nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na czas nieokreślony?

Ja już nie zamierzam dalej ciągnąć tematu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że teoria mija się z rzeczywistością. Najśmieszniejsze jest to, że istnieją oferty - widma które mają niby obowiązywać od 19 marca 2019 do 17 czerwca 2019 - oferta Internet 2/18 - a tak naprawdę ich nie ma.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Neostrada na czas nieokreślony?

Zadzwoń pod nr 801234567 infolinia sprzedażowa. Dzwoniłem przed chwilą i mówią, że oferta jak najbardziej jest dostępna. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na czas nieokreślony?

Fajnie, że dla Ciebie jest dostępna. Niestety dla mnie nie jest. Można to sprawdzić, przecież rozmowy są rejestrowane. Po każdej rozmowie otrzymałem smsa z podziękowaniem i imieniem i nazwiskiem osoby, z którą rozmawiałem.

 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Neostrada na czas nieokreślony?

@Anonim ale dzwoniłeś pod nr co podałem? Bo tylko tam jest oferta przez infolinię dostępna. Pod 510100100 nie dostaniesz umowy bez lojalki.

 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na czas nieokreślony?

Zostawiam kontakt na stronie i dzwonią do mnie z 801 234 567


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Neostrada na czas nieokreślony?

Być może błędnie jest kierowane połączenie z innego działu sprzedaży.

 

Oferta na 100% jest dostępna dzwoniąc pod nr 801234567. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na czas nieokreślony?

Proszę mi uwierzyć mam za sobą już kilka rozmów z konsultantami. Raz nawet Pan oddzwonił i powiedział, że takiej oferty już nie ma i musi się skonsultować z przełożonym czy będzie taka możliwość, następnie zadzwonił i powiedział, że niestety nie da rady. Na 100 % mogę podać daty i godziny rozmów oraz osoby z którymi rozmawiałem, że takiej oferty nie ma. Nie mam jak inaczej udowodnić tych sytuacji dlatego tu piszę. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Neostrada na czas nieokreślony?

A wystarczyło nagrać rozmowę z konsultantem, no i by się sprawa wyjaśniała...