Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki internet wybrać?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jaki internet wybrać?

Cześć, potrzebuje internetu najlepiej bez limitu, mieszkam w Warszawie i chciałem skorzystać z oferty `światłowód dla warszawy` ale nie mam zgody właścicielki kawalerki na żadne wiercenie itp. Jedyne gniazdko które mam w domu wygląda tak(w technikum nie uważałem na lekcjach o okablowaniu i do końca nawet nie wiem co to :P)IMG_20190717_195634.jpg

Jaka ofertę byście polecali w mojej sytuacji? Właścicielka też nie jest chętna, żeby montować dodatkowe gniazdka, wiec najlepiej, żeby to był sam router. Z góry dziękuję za otrzymana pomoc 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaki internet wybrać?

@pantest123 To gniazdko to tv naziemna satelitarna i radio to nic nie ma wspólnego  z światłowodem .światłowód  to cienki kabelek jak sznurek prowadzany   do domu 🙂 po za tym jest pakiet mobilny 59.90 lub  79,90 zł bez limitu Nielimitowany pakiet  danych LTE/3G w  strefie domowej 🙂
jak pomogłem kliknij rozwiązanie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaki internet wybrać?

@pantest123  no jak nie możesz kablowego to pozostaje ci mobilny tu w linku masz warunki i pakiety np 60 GB w miesiąc  nie zużyjesz raczej   i po za tym 

Bezpłatny 14-dniowy test bBez żadnych kosztów testuj internet Mobilny u siebie w domu lub pracy. 


https://www.orange.pl/kid,4003445680,id,4004811864,title,z-urzadzeniem_test,helparticle.html
jak pomogłem kliknij rozwiązanie 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jaki internet wybrać?

Hym, zastanawiam sie nad tym z limitem 150 ale kurde trochę boli, że w bloku jest niby światłowód ale właścicielka coś wspomina o tym gniazdku, że niby przez niego sie da jakoś i dlatego sie nie zgadza na inne przeróbki w mieszkaniu, @Citi2017 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaki internet wybrać?

@pantest123 To gniazdko to tv naziemna satelitarna i radio to nic nie ma wspólnego  z światłowodem .światłowód  to cienki kabelek jak sznurek prowadzany   do domu 🙂 po za tym jest pakiet mobilny 59.90 lub  79,90 zł bez limitu Nielimitowany pakiet  danych LTE/3G w  strefie domowej 🙂
jak pomogłem kliknij rozwiązanie