Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Black Friday 2019

Anonim

Nie dotyczy

Black Friday 2019


@Citi2017napisał(-a)

No właśnie 4000 zł  tylko to cena jest dla prezydenta a nie przeciętnego człowieka 🤔


@Citi2017 , zanuć piosenkę Krawczyka z modyfikacją:"chciałem być maszynistą"...i będzie Cię stać Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Black Friday 2019

@Anonim  ja ci już kiedyś pisałem jestem zbyt trudny  do wydania  grubszej gotówki na zwykły telefon :):p


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Black Friday 2019


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak  moim zdanie 4k zł, to dobry Laptop czy PC ciut lepszy, fon też obecnie za 4k zł nie jest gorszy wewnątrz od komputera, więc ja uważam że cena za fona 4kzł, jest do zaakceptowania, ba nawet 5k zł też, jak ktoś chce mieć wszystko w fonie i bebechy na max, to niestety słono kosztuje, mniej zasobni nie kupują top Samsunga czy iPhone, jest sporo tańszych marek fonów, tak samo jest w innym sprzęcie.


Masz rację, w końcu te Lexusy czy Porszaki też ktoś kupuje i kogoś na to stać.Ale tu się robi taką presję, żeby koniecznie mieć "max", że ja na to patrzę wręcz z obrzydzeniem...

Anonim

Nie dotyczy

Black Friday 2019

@Citi2017  ja też bym nie dał więcej niż 2k zł na fona, nie gustuję w top modelach i to co oferują extra mi zbędne, nie wykorzystam tego w 100%, tak na co dzień starcza mi Motorola One, fon za 600zł kupiony w promocji (niedawno) 😉

Anonim

Nie dotyczy

Black Friday 2019

@bluesmanniak  ja uważam że auto to tylko auto, czy jadę Golfem IV czy jechał bym Porsche, to tak samo dojadę, nie lubię awarii auta i to jest priorytetem (wyboru auta), komfort mi zbędny na krótkich trasach, za granicę samolotem śmigam, więc lokalnie to mogę i Punto śmigać, ale te awaryjne, więc wolę niemieckie auta 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Black Friday 2019

Nie wiedziałem, że jednym Phonem tak namieszam w temacie.

Uważam, że cena poza promocją nie jest tak atrakcyjna, ale pewnie w niedługim czasie jeszcze spadnie i bliżej będzie zasięgu. Z górnej półki dla siebie i dzieci też nie kupuję, ale małżonce, to już trzeba coś ekstra. Wymagająca kobieta i nie ma co oszczędzać. Telefon ze średniej półki przestaje jej działać już po niecałym roku użytkowania, wiec musi być porządny i to z bardzo dużą ilością pamięci. Taki to wystarczy możne na dwa lata Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Black Friday 2019

Z tego co mi wiadomo to od dziś jest info w mediach dotyczące P30. Telefonów na "s" na chwilę obecną brak 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Black Friday 2019


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Black Friday 2019

Jeśli ktoś jeszcze nie trafił na ten adres, to polecam go wszystkim polującym na czarnopiątkowe "Wyprzedaże" :
https://fakefriday.org/

Anonim

Nie dotyczy

Black Friday 2019

Na stronie http://www.black-friday.pl jest kilka kafelków Orange. Na pierwszym z nich, przekierowanie pokazuje odwołaną promocję. Na pozostałych jest jedna i ta sama propozycja. O co tutaj chodzi? Tylko z okazji Black Friday we Flexie, przed dodaniem karty płatniczej, wpisanie kodu FLEXINBLACK można zyskać 50 zł. Ale o tym cicho i szeptem na ucho.
Wygląda mi na to, że każdy sobie rzepkę skrobie, wg. info z bloga 

1 Promka.PNG2 Promka.PNG