Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jaki router lte z agregacją pasm


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

jaki router lte z agregacją pasm

@rob7 pozwolenie UKE na pasmo 2600MHz wygasa 2023-07-31. Oczywiscie ze lepiej zainwestowac i kupic cos lepszego. Chytry(skąpy) traci dwa razy😜


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

jaki router lte z agregacją pasm

Dokładnie, router to nie tylko agregacja ale nowsza konstrukcja to nowsze/lepsze rozwiązania.

Wszystko się rozbija o pieniądze, w Orange masz możliwość kupna B818 w abonamencie. Tak czytałem że już jest dostępny a nie tylko w Play.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

jaki router lte z agregacją pasm

@byczyn_86 oczywiście można kupić super hiper traktor Lamborghini po to aby kosić 100 metrów trawnika, tylko po co? Albo kupić Mercedesa GLS-a do wożenia skrzynki ziemniaków z bazarku 😂

Co z tego, że kupię super hiper router z agregacją większej ilości pasm niż ma maszt, do którego go podłączę, i którego raczej orange nie rozbuduje, jeśli nie zrobił tego dotychczas. Nowoczesność routera i naklejki na nim (transmisja do 300Mb/s) nic mi nie dadzą jeśli nawet przy agregacji tych dwóch obecnych pasm wyciągnę może max 30-40 Mb/s, bo sieć jest przeciążona. I to nie jest kwestia pandemii, bo już w okresie przed nią widać było jak sieć klęka wieczorami i weekendy gdy ludzie wracali do domów i odpalali netflixa 😀

Ja nazwałbym to racjonalizmem a nie chytrością (skąpstwem) 😜

 

Dzięki za wszystkie informacje, wiem mniej więcej w którą stronę iść, temat zamknięty

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

jaki router lte z agregacją pasm

@rob7 wybor nalezy do Ciebie👍