Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iphone11

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

iphone11

@Bonez tak, musiałbyś poczekać, aż telefon dostępny będzie w wybranym Salonie Orange. 

Możesz poprosić Doradcę z wybranego Salonu, aby Cię poinformował, jak będzie dostępny telefon. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

iphone11

Tak musialbys czekac.  Moglbys sie dogadac z kims z salonu zeby Ci dali cynk ze telefon sie pojawil


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

dziękuję pozdrawiam 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

iphone11

@Bonez  Rozumiem to możesz popytać w swoich salonach Orange czy są te telefony lub czekać aż się pojawią . Bo nie ma możliwości takiej  by dobrać na warunkach z abonamentem  po podpisaniu abonamentu chyba że potem kolejny abonament by był brany ale to koszty większe .


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

iphone11

@Bonez Cześć Bonez. iPhone rozchodzi się jak świeże bułeczki natomiast dosyć szybko stany magazynowe są uzupełnianie. W bardzo prosty sposób możesz sprawdzić czy dany model jest dostępny w salonie. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę. Odnajdziesz telefon, który Cię interesuje. Klikniesz aby zobaczyć jego szczegóły i na dole będzie link znajdź salon. Będziesz miał info czy telefon jest dostępny.

 

Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

dziękuję bardzo 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

iphone11

@sebaswiderski  szkoda tylko, że nie można sprawdzić dostępności telefonów w Salonie, które nie są dostępne w sklepie internetowym. Chyba, że ja źle szukam... 👀


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

iphone11

@Mariusz napisalem wyżej. Jak sprawdzić dostępność telefonu w salonie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

  • @sebaswiderski @gdzie jest pokaźne czy jest na stanie telefon bo mi nie pokazuje albo nie mogę znaleźć wysyłam załącznikScreenshot_2020-02-16-17-00-48.png


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

iphone11

@Bonez Na stronie Orange.pl klikasz zakładkę telefony. Wybierasz odpowiedni telefon. Natomiast w przypadku niedostępności danego modelu nie ma możliwości sprawdzenia dostępności w salonie. Trzeba czekać aż się pojawi. Wtedy będzie można to sprawdzić.