Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iphone11

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

iphone11

@Bonez  Trzeba  po salonach po chodzić i popytać  może pracownik Orange w salonie sam zadzwoni i popyta czasem się zdarza tak , to jedyna metoda by dowiedzieć się o telefonach w salonach stacjonarnych .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

iphone11

@Arti_Kn_Pl też się na to natknąłem, że kurier płatny 10 PLN. Zaznzczyłem sobie opcję potwierdzenia odbioru i opłata zmieniła się na 1 PLN.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

jest taka możliwość ze w sklepie internetowym nie ma telefonu a w stacjonarny jest 

a jeśli chciałbym bym przedłużyła umowę i brał telefon którego by nie było w sklepie stacjonarnym i internetowy to bym mógł przedłużyć i telfoen bym mi przysłali?

dziękuję za odpowiedzi 

 

__

► Wątek pytanie został scalony z tematem iphone11, ponieważ stanowił jego kontynuację - Moderator Wiktor ◄

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

iphone11

@Bonez, może być, że dany telefon nie jest dostępny w sklepie internetowym, ale będzie dostępny w wybranym Salonie. Niestety, to sprawdzisz jedynie przy kontakcie z Salonem Orange. 

 

Nie ma możliwości zawarcia umowy i późniejszej wysyłki telefonu. 

 

Ewentualnie możesz przedłużyć umowę bez telefonu, a później skorzystać z zakupu telefonu na raty bez abonamentu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

Chodzi mi czy przy przedłużeniu umowy chciał bym wziąć sobie telefon ale to nie będzie aktualnie to będę musiał poczekać aż będzie i dopiero przedłużyć i by w jakiś sposób by mnie poinformowani


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

iphone11

@Bonez, jeżeli chodzi o sklep internetowy i nie ma obecnie wybranego przez Ciebie urządzenia to pozostaje obserwować ofertę. W salonie natomiast mogą sprowadzić Ci wybrane urządzenie z innego Salonu, jeżeli nie będzie go na stanie. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

iphone11

@BonezTakiej opcji nie ma tak jak kolega @Mariusz  piszę możesz przedłużyć umowę bez telefonu .  a jak się pojawi  ewentualnie skorzystać z zakupu telefonu na raty bez abonamentu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

Ale chciałbym na trzy lata przdluzyc i wziąć telefon a jak bym brał osobno to 24 raty a z przedłużeniem 36 rat a nie której smartfony są drogie np. iPhone 11 64 gb chciał bym ta dłuższa bo wyszy by mi mniejsza koszty razem z abonametym wziąć 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

iphone11

@Bonez to w takim razie pozostaje Ci czekać, aż wybrany telefon będzie dostępny w sprzedaży. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

iphone11

czyli jak bym poszedł do salonu i wziął przedłużenie i telefon na 3 lata i by go nie było to bym musiał poczekać z całym przedłużeniem az się pojawi 

I czy by mnie w jakiś sposób poinformowali czy by była możliwość rezerwacji jakieś ?