Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Dzięki koledzy za tak żywą dyskusję.  😄

  Ja wyławiam wszelkie informacje które mogą mi być przydatne

 

Jeszcze jedno:  Są wersje   - 3/32Gb  - 4/64Gb - 4/128Gb -  jaka jest różnica w działaniu?

   Ale taka praktyczna , czy tylko w grach (których ja nie trawię), bo ja celuję w wersję 4/64 ale czy jest sens?

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  jeśli nie grasz to wersja 3/32 wystarczy, można z zapasem 4/64 lub 4/128 nawet bo różnica niewielka i chyba 4/128 bardziej sensowne jak masz lużny grosz 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Między wersją 3GB ramu i 4GB ramu jest zauważalnego (jak dla mnie) przejście w szybkości działania. A co do pamięci wewnętrznej - to już ile potrzebujesz. Ja osobiście użytkuje koło 10GB, reszta w chmurze, więc 128 mi będzie zbędne.
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


@Piotrekk85napisał(-a)
Między wersją 3GB ramu i 4GB ramu jest zauważalnego (jak dla mnie) przejście w szybkości działania. A co do pamięci wewnętrznej - to już ile potrzebujesz. Ja osobiście użytkuje koło 10GB, reszta w chmurze, więc 128 mi będzie zbędne.

Pomiędzy 3GB a 4 GB nie ma różnic w przełączaniu aplikacji, chyba że naście w tle działa, płynność wtedy zależna bardziej od procesora i bebechów, pamięci potaniały to różnice w ceni 3 RAM czy 4 RAM nie są spore, tak jak 64GB czy 128GB, bez problemów @Jozefg  wypełni GB w telefonie jak wnukom filmiki będzie kręcić 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Android ma to do siebie, że zwykle masz naście apek w tle. Ja osobiście prawie nigdy nie wyłączam/zamykam aplikacji. Zwykle jest tylko "pauzuje".
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Piotrekk85  zabijanie aplikacji ma sens, jak z nich korzystasz na chwilę, też nie zabijam ich bez potrzeby, ale czasem trzeba trochę posprzątać, bo RAM by aplikacje cały zjadły 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Rozumiem że 4Gb RAM ma sens  ale 128 pamięci dysku to nie zawsze jest potrzebne....

  Oznacza to że 4/64 jest optymalnie....

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


@Jozefgnapisał(-a)

Rozumiem że 4Gb RAM ma sens  ale 128 pamięci dysku to nie zawsze jest potrzebne....

  Oznacza to że optymalnie 4/64 jest optymalnie....


4/64 to optymalna wartość 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


@Anonimnapisał(-a)

@Jozefg  zainteresuj się MOTOROLA One Vision 4/128GB, trochę droższy,


A tak w porównaniu do tego xiaomi  wygląda ta motorola one vision?