Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


@balbina12napisał(-a)

Bierz Note7 telefon jest w swojej klasie cenowej i w codziennym użytkowaniu bardzo dobry .Do nakładki szybko się przyzwyczaisz , podstawowe ustawienie są ; na wierzchu ; a więcej zaawansowanych ustawień znajdziesz . Na pewno nie jesteś osobą która z tym sobie nie poradzi i nie słuchaj że ta nakładka to jakieś czary mary po prostu trzeba się zaznajomić , przyzwyczaić  , na pewno będziesz zadowolony. Wsparcie od producenta jest też na bieżąco , a pamiętaj że Motka ma ; czystego Androida ; i nie każdemu takie oprogramowanie pasuje. Jeszcze jedno bateria na duży plus przy takiej wielkości ekranie.


Tekst jak z reklamy, miałem 1/2 roku  Xiaomi Redmi 6 ale upadł i rozpadł się, średnio MIUI się sprawowało, sporo bugów ma, zresztą na FB i Xiaomi lepsze można sporo wyczytać, obeznany i zdeterminowany użytkownik polubi Redmi Note 7, co do wsparcia to Motorola ma dłuższe i częstsze bo tam czysty Android.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Gratuluję mojego rozpoznania.. a wracając do sedna to wina Xiaomi że upuściłeś telefon i on się rozbił ? czy inne marki gwarantują że telefonik po upadku nie ulegnie uszkodzeniu? Miałeś MIUI 10 na swoim telefonie? bo właśnie ta wersja jest na Note 7. Na temat wsparcia pisałem o aktualizacjach bezpieczeństwa , a aktualizacje systemowe też Xiaomi nie jest obce. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Miałem Note 6 i MUI 10,2.,  2 razy zablokował się, ani odcisku palca ani kodu do odblokowania nie przyjmował podobnie miał znajomy z A2, często Android z MIUI łapie bug i tylko Twardy Reset pomaga, średnio fajna sprawa, teraz mam od brata Mi9, puki co działa ok, ale sam bym go nie kupił, jakiś delikatny, aż strach jakby upadł, @balbina12  masz moc przekonywania, ale obstawiam żeś tych telefonów nie miał, ja znikam z tematu bo dyskutować z tobą nie będę.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Nie musisz się obawiać ponieważ używam , zakupiłem w Polsce i jestem zadowolony .Piszesz o zwiechach jest a mi jest to obce , zresztą wystarczy poczytać w necie o tym systemie i telefonie. Owszem są narzekania na różne bolączki ale na temat zawieszania się telefonu słyszę od Ciebie , a może lubisz dużooo aplikacji nie wiadomego pochodzenia to w takim wypadku mogę Tobie uwierzyć

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@balbina12  piszę o Xiaomi a ty chyba o innej marce, bo sporo w necie o bolączkach z telefonami tej marki, MIUI wcale nie jest taki ekstra, ma sporo niedoróbek, nie instaluję badziewnych aplikacji, nie gram i instaluję tylko znane i użytkowe, ale po co będę cię przekonywać, wiesz wszystko lepiej, szkoda zachodu.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg , to stateczny, starszy pan, a Wy się "drapiecie", zamiast sensownych argumentów przed wyborem. Litości Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  cenię i nie chcę by narzekał, niech obejrzy telefony w sklepie, oceni ich budowę i jak się da przetestuje, bo to zakup telefonu na kilka lat, jak wywnioskowałem. Tak na marginesie atrakcyjna cena nie jest najważniejsza, liczy się wszystko, jakby patrzeć na ceny, to atrakcyjne są dla tych chińskich u nich, ale Gwarancja tylko u nich.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Na koniec mam Redmi Note 7 kupiony w Polsce ( RTV-AGD) z 24 m-c gwarancją telefon używam do rozmów , sms czasem email , robię zdjęcia z których jestem zadowolony więc piszę prawdę o jego w moim przypadku bezproblemowym działaniu. Widzisz nigdy nie uważałem się za wszystko wiedzącego , nieomylnego więc nie rozumiem dlaczego piszesz o mnie że taki jestem . Czyżbyś znał mnie lepiej niż ja sam znam ? Dodam że nikogo nie namawiam do zakupu tego telefonu a jedynie przedstawiam swoje odczucia z jego użytkowanie w przeciwieństwie do Ciebie. Naprawdę pozdrawiam i życzę trochę wyluzować bo życie może być piękne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Anonim Nie miałem i nie mam zamiaru się ,, drapać ,,  przedstawiłem swoje odczucia z użytkowania tego telefonu , a dodam że  jestem na emeryturze i jakoś daję sobie radę z urządzeniami . 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@balbina12 , nasze dzieci, wyluzowane w Kostrzyniu, mają większy dystans do zacietrzewienia, pokazywanego przez starsze pokolenia. Więcej takich ludzi ja Ty, a będzie żyło się nam lepiej Emotikon: Szczęśliwy