Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Mój  Samsung A3  już się zestarzał, aktualizacji systemu dawno nie było i zacząłem rozglądać się za nowym telefonem...

  Wpadł mo w oko Xiaomi Redmi Note 7 4/64Gb Parametry ładne, cena spora ale może na jakąś promocję da się załapać,  😄    Że ekran duży? No cóż - stosownie do wieku...

 

  Czy ktoś taki telefon używa i wrzuci garść uwag?

  Alternatywnie biorę pod uwagę MOTO G7

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Bierz Note7 telefon jest w swojej klasie cenowej i w codziennym użytkowaniu bardzo dobry .Do nakładki szybko się przyzwyczaisz , podstawowe ustawienie są ; na wierzchu ; a więcej zaawansowanych ustawień znajdziesz . Na pewno nie jesteś osobą która z tym sobie nie poradzi i nie słuchaj że ta nakładka to jakieś czary mary po prostu trzeba się zaznajomić , przyzwyczaić  , na pewno będziesz zadowolony. Wsparcie od producenta jest też na bieżąco , a pamiętaj że Motka ma ; czystego Androida ; i nie każdemu takie oprogramowanie pasuje. Jeszcze jedno bateria na duży plus przy takiej wielkości ekranie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

A do czego używasz telefonu?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Praktycznie do wszystkiego za wyjątkiem gier


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

A zdjęcia i filmy?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Dość często  zdjęcia, filmy rzadko


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Bawiłem się ok godziny oba telefonami. Dla mnie lepsze zdjęcia są w Note 7. Na minus to nakładka MIUI która lubi się wieszać i jest specyficzna gdy ktoś z niej nie korzystał.
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  zainteresuj się MOTOROLA One Vision 4/128GB, trochę droższy, ale może gdzieś promocję złapiesz i w 1k zł się zamkniesz, Xiaomi robi dobre telefony, ale MIUI mocno rozbudowane, zagubisz się w nim, Motorola ma proste menu i ustawienia, moim zdaniem lepiej wykonana niż Redmi Noto 7.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Dzięki! 

  Oczywiście każdą sugestię wezmę pod uwagę....   😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Bierz Note7 telefon jest w swojej klasie cenowej i w codziennym użytkowaniu bardzo dobry .Do nakładki szybko się przyzwyczaisz , podstawowe ustawienie są ; na wierzchu ; a więcej zaawansowanych ustawień znajdziesz . Na pewno nie jesteś osobą która z tym sobie nie poradzi i nie słuchaj że ta nakładka to jakieś czary mary po prostu trzeba się zaznajomić , przyzwyczaić  , na pewno będziesz zadowolony. Wsparcie od producenta jest też na bieżąco , a pamiętaj że Motka ma ; czystego Androida ; i nie każdemu takie oprogramowanie pasuje. Jeszcze jedno bateria na duży plus przy takiej wielkości ekranie.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Telefon bardzo fajny i super w swojej cenie. Mi tylko przeszkadza brak NFC i przez to płatności zbliżeniowych, do których jestem bardzo przyzwyczajony. Tam w Chinach inaczej płacą i pewnie przez to. Poza tym post balbiny12 dużo też mówi.