Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  inaczej, powiem tak polecam 20 bo go posiadam i mogę wypowiedzieć się na jego temat, osobiście przesiadłem się już jakiś czas temu na Samsungi z Sony, więc nie jest to mój pierwszy Samsung (4 model) posiadam go niecałe pół roku i gdyby był wtedy dostępny 21 to może bym go wybrał, co do kieszeni to mieści się spokojnie 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman mam pytanie i na jaki model/markę ostatecznie padło? już zdecydowałeś?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

Właśnie jeszcze nie, ale korci mnie ten S20 FE 5G dualSIM ze względu na Snapdragona i baterię 4500. Ma też ekran o 0,3 cala większy od klasycznego S21. Na ten moment mam takie przemyślenia, ale jeszcze się waham. Na pewno jakąś decyzję podejmę w ciągu najbliższych dni 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  dobrze Cię korci 😉, tak jak mówiłem polecam, jak go wybierzesz na pewno się nie zawiedziesz 😊


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@slav72 @Anonim @ketrasaArtur , mam jeszcze do Was pytanie. Czy w przypadku korzystania z telefonu z dualSIM, usługa WiFi Calling będzie działała na obydwóch numerach za granicą? I pytanie drugie, gdzie najbardziej opłaca mi się skorzystać z abonamentu dla firm w Orange - w salonie, przez infolinię czy samemu złożyć zamówienie przez stronę internetową? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman usługa powinna działać na dwóch numerach. Sprawdzenie robiłem w kraju, ale za granicą powinno być tak samo. Ważne aby dostawca Internetu nie blokował usługi WiFi Calling. Co do abonamentu, to zawsze odpisywałem umowę przez infolinię, natomiast nie wypowiem się co do abonamentu dla firm. Nie znam oferty.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  tak jak mówi @ketrasaArtur , co do abonamentu to po ofertę dla firm udałbym się do salonu i skonsultował z doradcą biznesowym.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@slav72 @ketrasaArtur , a czy usługa WiFi Calling zadziała jak kupię telefon, nie z Orange, a z wolnego rynku?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman teoretycznie powinno działać, ale jeślj będą problemy z funkcjonowaniem, to konsultanci Orange nie chcą pomagać, tylko sugerują, że urządzenie powinno być z dystrybucji Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman działać raczej będzie ale... no właśnie to co mówi kolega @ketrasaArtur . 

Słuchaj skoro bierzesz abo z Orange to czemu nie wziąć fona od operatora ?