Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

@bluesmanniak czasami tak śmieszne systemy działają i nie da się wziąć na raty. Może być brak historii kredytowej, mimo, że klient przez kilka lat miał abonament. Często się spotykałem, że osoby chcące posiadać historię kredytową, w jakimś sklepie brały urządzenie, sprzęt na raty, a po wyjściu ze sklepu całość skracali jednym przelewem. Najprościej wtedy zyskać historię kredytową.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

@bluesmanniakNic się nie zmieniło. Zacznę od tego, żebyście źle mnie nie zrozumieli. Cierpią wszyscy z tego względu, że są osoby, które próbują w jakiś sposób wziąć telefon i za niego nie płacić. A produkty Apple są najpopularniejsze w tym. Nie znam zasad takiego "scoringu" tak jak i w bankach jest to tajemnica. Można tylko gdybać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

Życzę szczęścia w szukaniu salonu z działającą kasą. Niestety terminale płatnicze do opłat za start za urządzenia nie przyjmą kaucji w większości salonów.

Zmieniło się to, że Orange zmieniło algorytmy ocen weryfikacji klientów. Tak jak banki podniosły RSSO kredytów gotówkowych mimo, że RPP obniżyło stopy, tak samo Orange obawia się braku spłaty opłat za sprzęty.

Ponadto jakby wczytać się w chaotyczne przepisy tarczy 2.0 - to teoretycznie może brać na raty, zachować i nie spłacać - ale pewnie szybko zmienią te przepisy 🙂 i wiele sądów na to nie pójdzie. Polecam lekturę forów prawniczych 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

Telefony, kaucję, kolejki...

A nie łatwiej kupić ten telefon w normalnym sklepie?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

@zielony71Decyzja zawsze jest po stronie kupującego 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

Wiele osób kupuje na raty u operatorów bo powinna być wymaga mniejsza zdolność kredytowa. Ale różnie z tym bywa. Więc klient zwykle nie ma wyboru. Poza tym też nie zawsze chodzi o telefony z górnej półki.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Telefon na raty, klient indywidualny, nr tel w innej sieci

I co udało ci się telefon kupić na raty? Ja ostatnio próbowałem i też mam taki komunikat i nikt nie wie dlaczego...