Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon na raty do istniejącej umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Telefon na raty do istniejącej umowy

Dzień dobry, od listopada 2020 jestem posiadaczem oferty Love. Nr abonamentowy wziąłem bez telefonu, bo miałem sprawny. Niestety wczoraj rozbił się wyświetlacz, a jego wymiana nie kalkuluje się. Czy w Orange można wziąć telefon na raty do umowy, ktora już trwa? Nie doszukałem się takiej opcji na stronie, ale możeźle szukam. Jest tu ktoś, kto wie jak to wygląda? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Telefon na raty do istniejącej umowy

Możesz na 20 rat. Oczywiście nie w takiej samej cenie jakbyś brał przy przedłużaniu czy nowej umowie. Jednak nieraz bywa, że telefony w ofercie bez abonamentu są tańsze niż byś brał z abonamentem.

https://www.orange.pl/sklep?offerType=SIMFREE_INST&loyalty=0&selectedPropositionId=TANTO_B2C_249409$...

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon na raty do istniejącej umowy

@Marekkkk można, bierzesz telefon bez umowy, podpinasz później numerem telefonu abonamentowym logując się na swoje konto.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Telefon na raty do istniejącej umowy

Możesz na 20 rat. Oczywiście nie w takiej samej cenie jakbyś brał przy przedłużaniu czy nowej umowie. Jednak nieraz bywa, że telefony w ofercie bez abonamentu są tańsze niż byś brał z abonamentem.

https://www.orange.pl/sklep?offerType=SIMFREE_INST&loyalty=0&selectedPropositionId=TANTO_B2C_249409$...

 

Anonim

Nie dotyczy

Telefon na raty do istniejącej umowy

@Marekkkk  w sklepie Orange, wybierz interesujący cię telefon na raty, opcja bez umowy, powstanie nowe konto dla tego telefonu i tam będą generowane raty za niego 😉

Inna opcja to w salonie Orange telefon na raty, często są ciekawe oferty, tak samo w sklepie Orange 😉


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Telefon na raty do istniejącej umowy

@Marekkkk 

 

Najlepiej kupić telefon w sklepach internetowych z ratami 0%. Większość modeli jest i telefon pochodzi z dystrybucji na Polskę co ma znaczenie przy aktualizacjach.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Telefon na raty do istniejącej umowy

@Arti_Kn_Pl dzięki za link. Nie ogarnąłem, że są tam zakładki z innymi opcjami niż z umową. Temat załatwiony. Dziękuję za pomoc.