Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

@Robert-691  i wybrałeś jakiś telefon? na który model padło?

Anonim

Nie dotyczy

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

@slav72 Troszeczkę się chyba zapędziłeś, nie sądzisz?

Każdy telefon jest do kitu, jeśli użytkownik ma zerowe pojęcie o jego obsłudze.

Miałem Samsunga, iPhone'a i teraz lecę na Xiaomi z MIUI 12 - nie było lepszego telefonu, z którym miałem styczność. iPhone stabilnością przebija wszystko, ale mankamentem jest zamknięte oprogramowanie i bateria.

 

Gdyby to faktycznie było słabe, to by nie goniło Samsunga i innych czołowych producentów w zatrważająco szybkim tempie, a wyrażając taką opinię obrażasz mnie i wszystkich użytkowników telefonów tej firmy. To, że Orange nie wspiera tych urządzeń, nie znaczy że są złe - wręcz przeciwnie - oprogramowanie jest IMO najlepsze z nakładek Androidowych, a możliwości, które daje otwarcie bootloadera bez utraty gwarancji stawiają Xiaomi jako jednego z najlepszych producentów smartfonów na świecie. 

 

Wręcz przeciwnie - znam wielu ludzi, którzy z Samsungów przeszli na Huawei i Xiaomi właśnie, bo ich nakładka to dno, papka i trzy metry mułu jeśli chodzi o optymalizację i możliwości customizacji całego smartfona. Te budżetowe Samsungi jeszcze są względnie okej, ale można znaleźć lepsze smartfony w tej cenie. 

 

 

_______________

*Post edytowany zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

@Anonim  po pierwsze nie miałem zamiaru nikogo obrażać (a jeżeli ktoś się czuje urażony to przepraszam), a po drugie to moja prywatna opinia (takie mam zdanie na temat), gdyż przerabialiśmy w rodzinie kilka modeli i szybko się ich pozbyliśmy.

PS.

Czy ja coś napisałem o ludziach ich używających ? czy o sprzęcie ?

Ty podobnie się wyraziłeś o nakładce samsunga i co ? mam się obrazić bo go używam ? wręcz przeciwnie to jest Twoja opinia i tyle.

 

_______________

*Post edytowany zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

Zakupiłem Samsung galaxy A 51.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

@Robert-691 rozmowy przez WiFi Calling będziesz mógł na nim prowadzić, ale z MMS-ami i MMS-ami jeszcze trzeba będzie poczekać.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/wifi-calling-dla-sms-%C3%...

 

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/SMS-w-WiFi-calling/td-p/189030

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam telefonu z Wi-Fi Calling do 1200zł. Co doradzicie?

@Robert-691  sprzęt bardzo dobry, osobiście miałem możliwość testowania A 51 tyle że w wersji 5G ale bebechy to samo, mi on przypadł do gustu i spełniał w pełni oczekiwania jak na średniaka, także dobry wybór i cenka ok 👍

PS.

Jeżeli masz na pokładzie andka 10, to zrób aktualizację z poziomu Ustawienia - Aktualizacja oprogramowania, dostaniesz andka 11 i nakładkę wersja ONE UI 3.1 (według mnie szybciej bryka od 10 i 2.0) 😉