Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

Kiedy Orange zmieni smartfony bo to co jest teraz w sklepie to jest staroć w Play zmieniają smatfony na nowości w Orange lubią się w starociach 😠😠😠😠😠

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@Krzysztof19661 tak jak koledzy w wcześniej wspomnieli to kwestia strategii firmy, umów z dostawcami. A taką wiedzą na pewno Orange nie podzieli. Nie powiedziałabym, że mają same starocie w ofercie. Zresztą część klientów właśnie takich aparatów szuka. Nie każdego stać aby kupić świeżynke u ceny poprzednich modeli są dla nich konkurencyjne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@Krzysztof19661 Każdy z operatorów ma własną politykę w tej kwestii. Nie można powiedzieć że "same starocie"....Dodatkowo biorąc pod uwagę umowy między producentami a dystrybutorem (jakim jest Orange) należy zerknąć na sprawę kompleksowo. Przecież i aparaty przyciągają ofertą, gdzie to składowa sprzętu i opłat za rozmowy i usługi...

Myślę, że ktoś bierze to pod uwagę w marketingu operatora. Efekty widzimy, ale wpływu na to nie mamy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@Krzysztof19661 każdy operator ma inny profil biznesowy, więc oferty są różne, samych staroci Orange nie ma, sporo po premierowych telefonów, jak oczekujesz zmian, to napisz, jakich telefonów brakuje ci w Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

Nie uważam że w sklepie Orange są starocie, co jakiś czas wprowadzane są nowości jak u każdego innego operatora, co do kwestii polityki biznesowej to tak jak piszą koledzy powyżej, jeśli zaś brakuje Ci jakiś modeli czy marek to napisz jakich i daj pomysł na forum tu Nowy pomysł - Nasz Orange .

Anonim

Nie dotyczy

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@slav72  nie ma co drążyć, @Krzysztof19661  pewnie ma telefon z Play i tak dla żartu napisał temat.

Bo ja tam staroci w sklepie Orange nie widzę, nawet jak są ubiegłoroczne modele, to fajnie bo tańsze są, po premierze Samsung i iPhone jest w sklepie Orange, inne modele nie, ale to już w gestii Orange i producenta telefonów jest. Nie ma sieci co ma wszystkie popremierowe telefony i tylko tegoroczne.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@Anonim ja tam nie mam zamiaru drążyć, takie wychwalanie innych opów na mnie nie działa (sam mam usługi u kilku i wiem czego można się spodziewać, a czego nie). Za chwilę ktoś napisze że fioletowi mają światłowód na 2 lata za darmo a pomarańcza nie, tylko kwestia tego że promocje z okazji połączenia kiedyś się skończą i ciekawe jak później będą się kształtować ceny w porównaniach z pomarańczą...🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@slav72 Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

Ja telefony bez ingerencji operatorów kupuję w sklepach.

Anonim

Nie dotyczy

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

@Katani1  kupisz sobie iPhona u operatora, to brandu też nie będzie, co kto woli zresztą, wolny rynek jest i nie mam musu brać telefon od operatora, jedynie obecne 5G nie działa na fonach bez brandu, ale Samsung i iPhone jest tu wyjątkiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Smartfony - kiedy pojawią się nowości?

Ajfona nie chcem 🙂