Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?

Premiera S20 za nami. Recenzji jakoś tak mało, więc zapytam jeszcze raz. Stoję przed wyborem: S20+ na 3 lata czy S10+ na 2 lata ? Proszę, doradźcie. Czy te telefony spokojnie starczą mi na taki okres ?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?

@medzik  najpierw napisz jakie masz wymagania 😎

Ja spokojnie nawet na S10+ popracował bym 5 lat, te 3 lata to na luzie, S20+ tak samo albo dłużej.

Seria S10+ i S20+ to topowe modele i bebechy mają mocne, technologia już tak się nie rozwija mocno jak kilka lat wstecz, jedynie młodzi i fani nowości zmieniają telefony co rok czy dwa. Jedyny problem w tych telefonach to akumulator, po 2 latach do wymiany, więc może dlatego młodzi tak szybko się topowych modeli pozbywają, zajadą akumulator i na Allegro fona dają i kupują nowy model.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?

Wymagania hm... od ponad 3 lat mam Samsunga S7 i nie narzekam... prócz tak jak wspomniałeś - akumulator, który nadaje się już do kosza. 30 min. w internecie zjada mi 30-40% baterii. Chciałbym, żeby telefon miał w miarę dobrą baterię, nie zacinał, nie mulił i miał lepszy aparat i to chyba tyle. Stoję mimo wszystko przed pewnym dylematem. Chcę abonament 55 zł - posiadam kupon na 10zł i nie wiem co wybrać. S20+ na 24 msc to jest dla mnie zbyt wysokie obciążenie finansowe 247 zł... Odpada. S20+ na 3 lata wygląda już cenowo trochę lepiej 177 zł miej więcej tyle co S10+ ale na 2 lata 187 zł. Zostaje jeszcze opcja z S10+ na 3 lata... 137 zł. Co brać? 😉

Anonim

Nie dotyczy

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?

@medzik  ja bym brał S10+ bo ma dobry akumulator i dobre recenzje, bratowa ma i go chwali, nie zmieniła by na S20+, może dlatego że przeskoku technologicznego nie ma takiego dużego i nowsze funkcje jej zbędne, inna kwestia to koszty i te ją ostudziły, jeśli priorytet to najnowsze technologie, bierz S20+ 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?

Na 2 czy 3 lata brać S10+ ? 😉

Anonim

Nie dotyczy

S10+ na 2 lata czy S20+ na 3 lata ?


@medziknapisał(-a)

Na 2 czy 3 lata brać S10+ ? 😉


Na 2 lata starczy S10+, potem wymienisz na S20+, akumulator i tak pada koło 2 lat, jak nie całkowicie to 50% sprawności ma.