Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Raty

Jaka jest różnica między umowa podpisana telefonicznie, a w salonie stacjonarnym.Czy przy podpisaniu umowy w salonie o zakup sprzętu na raty nie trzeba dokonywać pierwszej wpłaty tak, jak to jest podczas zakupu ze sklepu internetowego Orange, a raty zaczynają wchodzić od kolejnej faktury, czy trzeba uiścić pierwsza wpłatę?

8 ODPOW. 8

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Raty

@Jordan-PL 

 

W salonie podpisując nową umowę płacisz za telefon też


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Raty

Tyle wiem,ale jak do tej pory tylko telefonicznie podpisywakem umowy na sprzęt i przy odbiorze nic nie płaciłem, a raty dopiero wchodziły od kolejnej faktury.Nie wiem tylko, czy w salonie jest od razu jakaś opłata przy podpisaniu.Czy analogicznie do zamówienia ze sklepu internetowego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2019
  • 5440
  • 183

Raty

Zależy od telefonu i w jakiej ofercie bierzesz. Zarówno w salonie jak i przez internet telefony mogą mieć pierwszą wpłatę, zwłaszcza te z górnej półki. W salonach często są kody obniżające raty za telefon, choć przez internet również.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Raty


@Jordan-PLnapisał(-a)

Tyle wiem,ale jak do tej pory tylko telefonicznie podpisywakem umowy na sprzęt i przy odbiorze nic nie płaciłem, a raty dopiero wchodziły od kolejnej faktury.Nie wiem tylko, czy w salonie jest od razu jakaś opłata przy podpisaniu.Czy analogicznie do zamówienia ze sklepu internetowego.


W salonie płacisz za aktywację ale to niewielka kwota, reszta opłat przyjdzie na fakturze. W salonie dowiesz się więcej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2019
  • 5440
  • 183

Raty

Opłata aktywacyjna pobierana jest w fakturze, nie płaci się jej w salonie.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Raty

@Jordan-PL  witam czy infolinia czy salon podobna zasada działania tylko w salonie masz umowę od ręki podpisaną a na infolinii czekasz na kuriera z umową no i warunki umowy mogą być korzystniejsze bo np infolinia może dać większą  zniżkę itp najlepiej  zadzwoni na infolinie za pytać jak oferta wygląda i w salonie o ta samą ofertę się zapytać i se porównać gdzie będzie bardzie opłacalna  korzystniejsza .      


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Raty

Osobiście zamawiam wszystko przez www. Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Raty

@Jordan-PL w przypadku umowy podpisywanej w salonie sprzęt dostajesz taki, jak obecnie salon ma na stanie. Wysokość rat, opłaty początkowej wszystko zależy od obecnej oferty i promocji. Ponieważ umowa podpisana jest w salonie, nie przysługuje Ci odstąpienie od umowy, chyba że akceptujesz zapłacenie kary umownej.

W przypadku oferty pospisywanej telefonicznie lub przez internet, ofertę na sprzęt masz nieco szerszą. Tu też można otrzymać rożnego rodzaju promocje jakie w danej chwili są dostępne jak i opłaty początkowej za sprzęt. Otrzymanie sprzętu możesz wybrać po przez dostarczenie kurierem, lub odbiór we wskazanym salonie, o ile salon ma go na stanie i to w dodatku od razu po podpisaniu np: e-umowy.  W tym przypadku przysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny, jeśli zdecydujesz, że dany sprzęt/oferta nie odpowiada.