Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedsprzedaż Iphone 13

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedsprzedaż Iphone 13

@razr79  nie wiem czy tak można, pozostaje poczekać do jutra, chyba wszystkie z przedsprzedaży nie zejdą od razu (rozumiem że zaopatrzyłeś się w dane i namiary na tego konsultanta ?).

PS.

Podpytam, nie szło złożyć całkowitego zamówienia/rezerwacji online bez rozmowy z konsultantem?

Uniknąłbyś w ten sposób niepotrzebnych problemów i zszarganych nerwów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedsprzedaż Iphone 13

Sprawdziłem zakup przez www i idzie bez najmniejszych kłopotów. Dodatkowo jak jest abonament, to można zyskać zniżkę na kolejny. Więc @razr79  wykonując zakup przez www, jak sugeruje @slav72 można było uniknąć pomyłki w zakupie.

Raczej zakładam, że do jutra w przedsprzedaży dalej będzie dostępny wybrany przez Ciebie model telefonu. Ja go na pewno nie kupię 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przedsprzedaż Iphone 13

Hehehe.... Ja też nie. 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedsprzedaż Iphone 13

Fotka reklamujące iPhone 13, żeby nie podpis to bym pomyślał, że .....

Screenshot_20211004-125132.jpg

 

Orange sprzedaje kuchenkę elektryczną z trzema palnikami.

Może jak już tak mocno ma być reklamowany aparat iPhone 13, to może inne ujęcie.

Anonim

Nie dotyczy

Przedsprzedaż Iphone 13

Idealnie.... Nadgryzione jabłko sugeruje, że do kompletu brak jednego palnika (odgryziony?). Dla tego pozostały tylko 3. 😜😉😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedsprzedaż Iphone 13

Który model iPhone byście polecili? Wstępny wybór padł na iPhone 12 Pro 256 GB lub iPhone 13 Pro 256 GB. Rozpatrywane były też wersje Pro MAX 256 GB i 512 GB, ale trochę cena już przerasta możliwości. Na pewno wymogiem jest wykonywanie zdjęć i nagrywanie w wysokiej w dobrej jakości. 

Dla porównania Samsung z 64 GB pamięci został zapełniony w niecałe dwa lata, ale tu można dołożyć kartę pamięci, w iPhonie już nie ma takiej opcji.

Anonim

Nie dotyczy

Przedsprzedaż Iphone 13

@ketrasaArtur  jak kupować, to już nowy model, iPhone 13 pro 256GB, co do zajętości pamięci, przecież można to w chmurze trzymać, tylko te potrzebne pliki na telefonie, sam mam max 120GB zajęte, ale sporo tam niepotrzebnych śmieci, pewnie jak poczyszczę to 80GB będzie wolne 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedsprzedaż Iphone 13

@Anonim tak też myślałem. Różnica w cenie to 500 zł więcej na iPhone 13. Tylko że iPhone 13 Pro ma ekran mniejszy o 0,6 cala od iPhone 12 Pro. Zresztą, to nie dla mnie, więc osoba zainteresowana podejmie ostateczną decyzję. Dzięki za podpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedsprzedaż Iphone 13

Dziś nawiedziłem stolicę w celu pomocy nabycia iPhone 13 Pro 256 GB. Czas oczekiwania nieznany. Dostawy podobno raz w tygodniu 2 - 4 sztuki na salon firmowy Apple. Modele poniżej Pro są dostępne, ale tylko pojedyncze sztuki. Można iPhona nabyć na stoiskach z kejsami, ale trzeba się szykować na wydatek wyższy o jakieś 500 - 1000 zł od ceny katalogowe i bez możliwości otrzymania faktury.

Salony operatorów komórkowych jeśli nawet mają na stanie, to bez umowy abonamentowej nie ma co liczyć na zakup.

Zrezygnowany postanowiłem odwiedzić ostatni sklep i o dziwo mieli iPhone 13 Pro, ale 512 GB, więc zainteresowana osoba wróciła z nowym nabytkiem. 

Anonim

Nie dotyczy

Przedsprzedaż Iphone 13

Wszystko git, tylko pytanie czy jest sens wydawać tyle kasy na telefon...?

Za tę kwotę pewnie można by pewnie niezłej jakości komputer albo laptop kupić, nie telefon.

Telefony z androidem są drogie, a co dopiero ugryzione jabłko... Wiadoma sprawa, że takie rzeczy to kwestia zasobności portfela, ale czy tylko? Może jeszcze tego gdzie się w tym wszystkim jeszcze ma głowę?