Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21518
  • 173

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę


@thewolf1119napisał(-a)

...

- "Miejsce Transakcji" i jest tam napisane, że chodzi o fakturę PLAY.

...
 

PLAY? Wydawało mi się że chodziło o fakturę Orange?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę


@j131napisał(-a)

@thewolf1119napisał(-a)

...

- "Miejsce Transakcji" i jest tam napisane, że chodzi o fakturę PLAY.

...
 

PLAY? Wydawało mi się że chodziło o fakturę Orange?


Nie, jakbym miał jakąś opłaconą fakturę z Orange to pewnie bym nie musiał dawać dodatkowego dokumentu kurierowi bo to by oznaczało, że już jestem klientem Orange 😊
W Play mam abonament, a z Orange wziąłem iPhone XR ODNOWA.

Wspominałem też w pierwszym poście:
"I wczoraj opłacałem fakturę z innej sieci komórkowej i pobrałem potwierdzenie aby je wydrukować tylko czy takie coś wystarczy"  dodatkowo w potwierdzeniu, który również jest w pierwszym poście w załączniku też jest napisane "24play.pl"

A to jakiś problem, że jest to potwierdzenie opłacenia faktury z konkurencyjnej sieci? 😐


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

 

A to jakiś problem, że jest to potwierdzenie opłacenia faktury z konkurencyjnej sieci? 😐


Nie ma problemu,  równie dobrze mogła to by być faktura z magenty lub od zielonych albo za prąd czy gaz ogólnie chodzi o dodatkowy dokument.

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

Są Twoje dane (tu nikt nie weryfikuje czy adresy będą takie same)informacja , że do Play. Powinno być dobrze. Daj znać jak poszło.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę


@Anonimnapisał(-a)

Są Twoje dane (tu nikt nie weryfikuje czy adresy będą takie same)informacja , że do Play. Powinno być dobrze. Daj znać jak poszło.


tzn. Posiadam już inne potwierdzenie płatności również za fakturę w Play i ma więcej szczegółów (jak bank odbiorcy, numery kont itd.) więc jeszcze lepiej.

 

Telefon ma być wtorek/środa więc wtedy dam znać.

 

Znów 😁 dzięki za pomoc.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę


@Anonimnapisał(-a)

Są Twoje dane (tu nikt nie weryfikuje czy adresy będą takie same)informacja , że do Play. Powinno być dobrze. Daj znać jak poszło.


@Anonim samo imię i nazwisko to nie są wystarczające dane do weryfikacji tożsamości (jak ktoś się uprze), powinien być jeszcze choć adres.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

Uważam, że jeśli do weryfikacji potrzebna jest np. faktura do potwierdzenia, to że względu na ekologię powinno odbywać się w wersji elektronicznej już na etapie składania zamówienia. Po co drukować, zużywać cenny papier. Przecież kurier te potwierdzenie zabiera i wysyła do Orange.