Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

Witam, 

 

Otóż mam mały problem ponieważ zamówiłem już sobie telefon na raty w Orange i przy składaniu zamówienia wybrałem opcję "Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę".

 

Tylko zacząłem się zastanawiać czy aby dobrze zrobiłem - faktury opłacam tylko przez internet i jak tylko jest taka opcja (a zawsze była) płacę BLIKiem.

 

I wczoraj opłacałem fakturę z innej sieci komórkowej i pobrałem potwierdzenie aby je wydrukować tylko czy takie coś wystarczy. W załączniku umieściłem zrzut ekranu jak wygląda potwierdzenie. 


Screenshot_20220529-122949_Drive.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

@thewolf1119 

A, o to chodzi. No to już wszystko będzie zależało od kuriera. Jeśli to kurier z którego usług korzystasz regularnie to na pewno będzie wyrozumiały. Jeśli nie, to być może będziesz się musiał wykazać postawą asertywną. Ale IMHO powinno być OK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

@thewolf1119 

Nie rozumiem Twojego pytania. To przecież ty płacisz faktury więc potwierdzenie że faktura została opłacona to chyba zmartwienie tego kto ten przelew otrzymuje? Ja bym przynajmniej rozumiał tę opcję tak, że życzysz sobie otrzymywać potwierdzenie opłacenia faktury.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

To jeszcze raz napisze co i jak. 

 

Zamówiłem wczoraj w Orange telefon na raty (jestem nowym klientem) i w ostatnim kroku gdzie zaznacza się który dokument pokaże się kurierowi (chyba do potwierdzenia tożsamości) zaznaczyłem "Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę" i w załączniku zamieściłem takie potwierdzenie tylko pytanie czy one wystarczy bo było to opłacone BLIKiem


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

@thewolf1119 

A, o to chodzi. No to już wszystko będzie zależało od kuriera. Jeśli to kurier z którego usług korzystasz regularnie to na pewno będzie wyrozumiały. Jeśli nie, to być może będziesz się musiał wykazać postawą asertywną. Ale IMHO powinno być OK.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

To jestem trochę spokojniejszy bo się nakręciłem na nowy telefon.

Dzięki za pomoc


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

@thewolf1119  miejmy nadzieję że to wystarczy, choć z tego co się orientuję to takie potwierdzenie powinno zawierać Twoje dane teleadresowe, a na tym co pobrałeś mniemam że widnieje tylko Twoje imię i nazwisko.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

Właśnie tak jest - na potwierdzeniu widnieje tylko:

- Mój numer konta,

- Moje imię i nazwisko,

- "Miejsce Transakcji" i jest tam napisane, że chodzi o fakturę PLAY.

- Data księgowania

 

Dlatego właśnie trochę mnie to niepokoi - bo teraz nie mogę np. Zamiast potwierdzenia, dać kurierowi wyciągu z konta z ostatniego miesiąca?

 

Ewentualnie i ostatecznie - mam jeszcze jedną fakturkę do opłacenia i opłacę ją zwykłym przelewem ale chciałem jeszcze parę dni poczekać przed jej zapłatą więc szukam innych rozwiązań. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

A jeszcze mam pytanie.

Bo wykonałem już płatność przelewem zwykłym za następną fakturę ale na potwierdzeniu w miejscu "zleceniodawca" mam wpisane moje imię i nazwisko oraz adres... ale wpisany tam adres jest moim miejscem zameldowania, a nie miejscem gdzie odbieram telefon i teraz kolejny problem? Bo w danych adresowych i umowy mam wpisane miejsce zamieszkania (tam gdzie odbiorę telefon), a adres zameldowania jest kompletnie inny...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

@thewolf1119  a do numeru konta w papierach z banku nie masz czasem podanego adresu do korespondencji i adresu zameldowania?, powinno być, mógłbyś w razie "jakby coś" to tym się okazać.

Edit.

Ja podczas otwierania konta w Millenium dostałem taki dokument z numerem konta i moimi danymi (imię,  nazwisko, adres zameldowania, zamieszkana, do korespondencji, itp).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę

W takim razie jutro zrobię sobie wycieczkę do Millenium i dla świętego spokoju zmienię dane adresowe i korespondencyjne i poproszę o wydruk.

 

Dzięki wielkie za pomoc jeszcze raz.