Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta przedłużenia umowy

Anonim

Nie dotyczy

Oferta przedłużenia umowy

@medzik  nie liczył bym, na spore upusty S10+, chyba że hurtownie będą czyścić, Orange nie robi zapasów fonów, tym bardziej tych drogich 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Oferta przedłużenia umowy

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani konsultantka i zaproponowała mi abonament 55 zł na 36 miesięcy oraz telefon Samsung S10+ z ratą 112 zł. Na co ja odpowiedziałem, że na panelu mój Orange ten telefon przy tym abonamencie jest w cenie 92 zł... Pani się zapytała czy mówię o konkurencyjnej ofercie 😄 ja na to, że nie... Sprawdziła i faktycznie mnie przeprosiła. Dzisiaj dzwoniła ponownie. Usłyszała, że nie pasuje mi taka propozycja więc uwaga ! Daje mi w prezencie gratis opaskę do telefonu. Świetnie... przecież mogę sobie to sam wybrać na stronie. Ehh żenujące... A na czacie można czasem trafić na konsultanta, który chce dać 10 zł rabatu. 

W sumie nie wiem co dalej. Czekać? Będzie ten telefon tańszy? Czy jednak nie ma co czekać i brać co jest? Gdy powiedziałem, że konkurencja oferuje mi lepsze warunki to Pani podziękowała za rozmowę i tyle. Tak się walczy o klienta w Orange.

PS. Wychodzi na to, że konsultant z czatu ma większe możliwości niż ten co dzwoni. Śmieszne.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Oferta przedłużenia umowy

Ponawiam pytanie. Wie ktoś dlaczego Orange ma w nosie stałych klientów? Co się stało z polityką tej firmy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Oferta przedłużenia umowy

Zmieniają się warunki rynkowe. Ceny urządzeń poszły mocno w górę także na wolnym rynku. Abonamenty poszły w górę bo niebawem trzeba będzie płacić haracz za koncesję. Z drugiej strony zgodnie z hasłem więcej za więcej masz nieco więcej niz 2 lub 4 lata temu. Porównaj ofertę na dziś dla nowych i obecnych klientów. Ty też masz też plus że możesz zachować starą ofertę jeśli Ci odpowiada.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Oferta przedłużenia umowy

A jaka to opłacalność skoro można wziąść flexa za 25 zł i mam bez limitu rozmowy , smsy i dużo Internetu? Po co więc płacić 55 zł? To nie ma sensu...

Aha no i telefony droższe niż w sklepach stacjonarnych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Oferta przedłużenia umowy

@medzik nikt Ciebie nie zmusza do korzystania z oferty abonamentowej, czy kupowaniu urządzeń od Orange. Wybór należy do Ciebie. Chcesz FLEX, bierzesz FLEX, chcesz telefon, bierzesz tam, gdzie Tobie odpowiada Emotikon: Mrugający.

 

edit:

Oferta FLEX ma swoje założenia i inne niż abonament który rządzi się innymi zasadami.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Oferta przedłużenia umowy

We flexie nie masz wszystkich usług. W abonamencie możesz zapłacić za wykonaną usługę nawet po dwóch miesiącach. Masz też obsługę w salonie czy na infolinii. I przede wszystkim wolność czego we flexie nie ma. We flexie płacisz za wszystko z góry.
Poza tym przy pojedynczej usłudze ciężko znaleźć korzyści cenowe. Obecnie marka Orange skupia się na promowaniu usług stacjonarnych i promocji mieszających usługi domowe (nie tylko po kablu) z mobilnymi.