Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu

Witam, czy jeśli zamówiłam telefon bez abonamentu i odbiór jest w salonie mogę udać się po niego szybciej?

I chciałabym się jeszcze dowiedzieć co znaczy, że jest w trakcie realizacji?  Z góry dziękuję.

________________
* Wpis poddany edycji + przeniesiono z działu Dekodery i inne  – moderator Kinga

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu


@ewajajonapisał(-a)

awitam czy jeśli zamówiłam telefon bez abonamentu i odbiór jest w salonie mogę udać się po niego szybciej.??? 

I chciałabym się jeszcze dowiedzieć co znaczy że jest wtrakcie realizacji??  Z góry dziękuję 


  • Szybciej niż kto/co?
  • Coś jest "w trakcie realizacji" jeśli realizacja już się rozpoczęła ale jeszcze nie zakończyła.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu

Pewnie że możesz iść szybciej po odbiór ale telefonu może jeszcze nie być... ryzykujesz że prawdopodobnie pójdziesz drugi raz.
Najlepiej zatelefonować czy jest już do odbioru ale zapewne jeszcze go nie ma skoro jest napisane że jest w trakcie realizacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu

Nie ma sensu szybciej, dopiero po otrzymaniu sms, że telefon jest na miejscu. Jeśli telefonu nie ma na stanie magazynowym tegoż salonu jest on wysyłany z magazynu centralnego i trwa to ok 3 dni roboczych.
Tak że czekaj na sms.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu

@ewajajo  dostaniesz wiadomość że sprzęt oczekuje na odbiór w salonie i wtedy idź odebrać, prędzej nie ma sensu, tak jak wyjaśnił to @Arti_Kn_Pl .


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Odbiór zamówionego telefonu z Salonu

@ewajajo Twoje zamówienie zostało wystawione do realizacji: wysłanie konkretnego aparatu - nr fabryczny- z magazynu centralnego do miejsca odbioru- konkretnego zaznaczonego przez Ciebie salonu. Salon w systemie zaznaczy odbiór zamówionego towaru, zostaniesz o tym powiadomiony. Innej drogi nie ma...i wtedy warto jechać. Wiele rzeczy w korporacji odbywa się systemowo i nie przeskoczysz....