Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1718
  • 3308
  • 18

Nowa umowa z urządzeniem

@ketrasanapisał(-a)

@wscieklaewka Niech się uczy szanowania. Nie wyciągnę z kieszeni kolejnych kilku stówek na nowego, bo jej się należy. 

To weź jej na raty na ten przykład Emotikon: Mrugający albo może zamiast stówek, zapłać kartą debetową Emotikon: Język a z resztą ja myślę, że na Święta albo wcześniej na Mikołaja będzie nówka pod poduszką ha, ha Emotikon: Język

Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Nowa umowa z urządzeniem

"Mikołajowi" się należy, jak psu micha z mięchem w zupie Emotikon: Mrugający

Poziom 23, Pasjonat
  • 526
  • 414
  • 19

Nowa umowa z urządzeniem

Nie zdradzajcie już tak od razu moich planów i to w dodatku na forum. Niech sprawę przemyśli i się zasłuży Emotikon: Język

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Nowa umowa z urządzeniem

Tatuś wie najlepiej, co i komu się należy...nam nic do tego Emotikon: Mrugający

Poziom 23, Pasjonat
  • 1718
  • 3308
  • 18

Nowa umowa z urządzeniem

@ketrasanapisał(-a)

Nie zdradzajcie już tak od razu moich planów i to w dodatku na forum. Niech sprawę przemyśli i się zasłuży Emotikon: Język

Najważniejsze jest to, że plany są Emotikon: Szczęśliwy a reszta jest milczeniem i przemyśleniem taty - czyli smartfon będzie tak ja myślę Emotikon: Język

A teraz cicho już będę Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 11
  • 7
  • 0

Nowa umowa z urządzeniem

Kilka stówek na smartfona to jeszcze do przeżycia. Gorzej jak topowego flagowca się upuści... Nie co większa strata. 

Stąd pomysł na wybór czegoś z ekspo. Chyba pewniejsze zródło niż alledrogo a i cena przy zniszczeniu nie sprawi wielkiego bólu serca i portfela.

Tylko orange mogłoby to lepiej rozpracować bo tak nikt nic niewie i trzeba się nabiegać, ale chyba warto. 

Poziom 23, Pasjonat
  • 526
  • 414
  • 19

Nowa umowa z urządzeniem

@dragonalbatros Tak, tutaj masz rację. Orange mogło by popracować trochę lepiej nad ofertą sprzętu i zaproponować lepsze ceny niż konkurencja.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
0 Lubię to
Odpowiedz