Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa umowa z urządzeniem


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowa umowa z urządzeniem


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka Niech się uczy szanowania. Nie wyciągnę z kieszeni kolejnych kilku stówek na nowego, bo jej się należy. 


To weź jej na raty na ten przykład Emotikon: Mrugający albo może zamiast stówek, zapłać kartą debetową Emotikon: Język a z resztą ja myślę, że na Święta albo wcześniej na Mikołaja będzie nówka pod poduszką ha, ha Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa z urządzeniem

"Mikołajowi" się należy, jak psu micha z mięchem w zupie Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa umowa z urządzeniem

Nie zdradzajcie już tak od razu moich planów i to w dodatku na forum. Niech sprawę przemyśli i się zasłuży Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa z urządzeniem

Tatuś wie najlepiej, co i komu się należy...nam nic do tego Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowa umowa z urządzeniem

 


@ketrasaArturnapisał(-a)

Nie zdradzajcie już tak od razu moich planów i to w dodatku na forum. Niech sprawę przemyśli i się zasłuży Emotikon: Język


Najważniejsze jest to, że plany są 🙂 a reszta jest milczeniem i przemyśleniem taty - czyli smartfon będzie tak ja myślę Emotikon: Język

A teraz cicho już będę 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Nowa umowa z urządzeniem

Kilka stówek na smartfona to jeszcze do przeżycia. Gorzej jak topowego flagowca się upuści... Nie co większa strata. 

 

Stąd pomysł na wybór czegoś z ekspo. Chyba pewniejsze zródło niż alledrogo a i cena przy zniszczeniu nie sprawi wielkiego bólu serca i portfela.

 

Tylko orange mogłoby to lepiej rozpracować bo tak nikt nic niewie i trzeba się nabiegać, ale chyba warto. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nowa umowa z urządzeniem

@dragonalbatros Tak, tutaj masz rację. Orange mogło by popracować trochę lepiej nad ofertą sprzętu i zaproponować lepsze ceny niż konkurencja.