Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G7 czy XZ2

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Wiesz jednak godzina korzystania a np opinia kogoś kto ma to już ponad miesiąc to jest różnica 😂😂


Opinie to ja cenię swoje, te zasłyszane mam na uwadze, ale nigdy to nie przeważa, patrząc ze strony użytkownika, on musi być zadowolony, mam starą Nokię N8 i nadal mi służy, pomimo że Symbian już nie wspierany, aplikacji nowych brak, ja od początku lubiłem dwie Firmy, Motorola i Nokia, te inne Firmy jakoś do mnie nie przemawiały, ode mnie dobrze przemyśl zakup, testy opinie to tylko pogląd, czasem zamiesza tylko w głowie, trzeba na chłodno decyzje podejmować, 3k zł wydać to już na Lidera.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

LG G7 czy XZ2

Nie lubię telefonów nierozbieralnych, a teraz to prawie wszystkie takie są 😞

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@wscieklaewkanapisał(-a)

Nie lubię telefonów nierozbieralnych, a teraz to prawie wszystkie takie są 😞


Po co chcesz telefon rozbierać?

Telefon spok 3 lata na baterii popracuje, jak umiarkowanie z niego korzystasz to nawet 4 latka, więcej to chyba telefonu obecnie nikt nie używa, więc kupuj taki co ci pasuje, bez spinki czy da się go rozebrać.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

LG G7 czy XZ2

Po to bo lubię wiedzieć i widzieć w jakim stanie jest, czy nie zakurzony itd. Jedynie takie mnie interesują i zdania nie zmienię. Czasem trzeba coś w nim podmuchać albo szczoteczką pogłaskać też 😉 Ja się bardzo do takich telefonów przywiązuję mocno 🙂