Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G7 czy XZ2

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Lecz jednak Z tych dwóch modeli to który byłby Better ?? 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

LG G7 czy XZ2

Do czego? Określ wymagania. 🙂 Wróżek tu nie ma. 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Jak by Ci się chciało czytać to na początku masz 😜

czas pracy na baterii Wyświetlacz rozrywka głośniki 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

LG G7 czy XZ2

To są rzeczy oczywiste. A może liczy się też jakość zdjęć, podzielony ekran, proporcje 2:1 czy jednak klasyczne 16:9, dla mnie BARDZO istotnym parametrem jest jakość muzyki, etc.. Uwierz te informacje są przydatne. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

LG G7 czy XZ2

Ok, bierzesz pod uwagę tylko te 2 modele? Tylko z Orange, a może wolny rynek? Gwarancja ma być polska czy dopuszczasz np. Amazona niemieckiego z gwarancją EU? Ok doczytałem że tylko te 2 modele (moja wina, moja wina, moja wina. Brałbym Sony ale ja mam słabość do tej marki (zazwyczaj mieli świetne odtwarzacze muzyki i BT dobre)

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2

LG G7 skoro ma być bez ryzyka @Detronick 😉

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@mike278napisał(-a)

Ok, bierzesz pod uwagę tylko te 2 modele? Tylko z Orange, a może wolny rynek? Gwarancja ma być polska czy dopuszczasz np. Amazona niemieckiego z gwarancją EU? Ok doczytałem że tylko te 2 modele (moja wina, moja wina, moja wina. Brałbym Sony ale ja mam słabość do tej marki (zazwyczaj mieli świetne odtwarzacze muzyki i BT dobre)


Sony było dobre ale kiedyś, teraz to chińska firma, jak to zaważyło to ręce opadają @Detronick, teraz to bym nawet TV od Sony nie kupił, Samsung lub LG jedynie, podobnie bym celował w telefonach, skoro Motorola cię nie przekonuje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Chyba trochu przesadziłeś ;D Sony wciąż jest w czołówce produkcji TV, to nie Sonemu Robią się martwe pixele na matrycach oledowych ;D na Samsunga nawet bym nie splunął 😛 A telefony sony wciąż ma dobre 

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2

@Detronick tak przekornie trochę napisałem, jest jeszcze Nokia 8, pooglądaj wszystko w sklepie, ja tam w Neonet mogę wszystkie telefony dostępne w na stanie poużywać chwilę, takie coś więcej warte niż 1000 opinii z netu 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Wiesz jednak godzina korzystania a np opinia kogoś kto ma to już ponad miesiąc to jest różnica 😂😂