Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G7 czy XZ2

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Huawei to jest tragedia... po tygodniu system muli strasznie Brat żałuje zakupu... Tragedia nic dobrego po za aparatem … 

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Huawei to jest tragedia... po tygodniu system muli strasznie Brat żałuje zakupu... Tragedia nic dobrego po za aparatem … 


Ale ta wersja pro czy lite, bo sąsiad ma pro i działa to rewelacyjnie, nie jest skala topowego Samsunga ale jednak bardzo dobry telefon. Ewentualnie ciut słabsza Motorola Moto X 4 Gen, Android nie przeładowany dodatkami producenta, ja go używałem miesiąc i sobie chwaliłem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Pro, Naprawdę może Wadliwa sztuka, całkiem jak kiedyś Samsung na chybił trafił Kupować nie będę 😄

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Pro, Naprawdę może Wadliwa sztuka, całkiem jak kiedyś Samsung na chybił trafił Kupować nie będę 😄


Jak zamula to 2 opcje, napakowane aplikacji w tle lub grzeje się procesor i obniża taktowanie, jak to wykluczyć to wadliwy, przy takiej specyfikacji pro wersja nie może zamulać.

Też przekonania do Huawei nie mam, ale to może wina tego że mam dostęp do telefonów Motorola.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Jeśli grzanie procka to innej opcji nie ma jak wadliwa sztuka, a syfu nie ma Bo brat do niczego innego nie używa tylko rozmowy zdjęcia itp. 

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Jeśli grzanie procka to innej opcji nie ma jak wadliwa sztuka, a syfu nie ma Bo brat do niczego innego nie używa tylko rozmowy zdjęcia itp. 


Obecne procesory niestety mocno się grzeją, jest wydajność to i ciepło się generuje, sezon Letni to już masakra, zresztą poczytaj w sieci o tym, to nie usterka, jak kto gra czy powłącza większość funkcji to bateria gorąca, teraz telefon robi mi za Punkt dostępu w Laptopie, bateria bardziej niż ciepła, dużo mam poza tym powłączane i max tak 8 godzi a bateria 2730 mAh w Moto Z2 Force tylko, ale telefon dobry jak na $ co kosztuje, co trzeba ma.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Mimo tego zastanawiam się tylko nad dwoma modelami 😄 IPhona nie chce, Samsungowe Wyświetlacze nie przemawiają do mnie Chu**omi też jakoś tak nie zabardzo 😕 Został LG G7 i Xperia XZ2,

Z Xperii korzystam obecnie i jestem zadowolony jak na średniaka to bardzo dobrze sobie radzi, lecz trzeba wejść półkę wyżej, LG Cóż, Opinie dobre słyszałem O tej G7 jak i o generacji wstecz, lecz większość opinii jest za XZ2, zresztą fanem marki jestem 😄

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Mimo tego zastanawiam się tylko nad dwoma modelami 😄 IPhona nie chce, Samsungowe Wyświetlacze nie przemawiają do mnie Chu**omi też jakoś tak nie zabardzo 😕 Został LG G7 i Xperia XZ2,

Z Xperii korzystam obecnie i jestem zadowolony jak na średniaka to bardzo dobrze sobie radzi, lecz trzeba wejść półkę wyżej, LG Cóż, Opinie dobre słyszałem O tej G7 jak i o generacji wstecz, lecz większość opinii jest za XZ2, zresztą fanem marki jestem 😄


Pooglądaj Motorole w tej cenie co LG G7, nie namawiam, ale może się skusisz 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

LG G7 czy XZ2

Motorola też Ciekawa, aczkolwiek nigdy nie miałem styczności i trochę się boje 😄

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 czy XZ2


@Detronicknapisał(-a)

Motorola też Ciekawa, aczkolwiek nigdy nie miałem styczności i trochę się boje 😄


Nie ma się czego bać, to naprawdę dobre i niezawodne telefony, opinie też mają te średniaki i wyższa półka dobre, mniej na uwadze że nie ma zbędnego syfu, Android prawie czysty, to mocno odciąża procesor i pamięć, obudowy mają mocne i wyświetlacze też nie pękają ot tak , jak to używam to żadna Motorola nie wylądowała w serwisie, zdaża mi się niekiedy że który upadnie, jak na razie żaden nie rozleciał się.