Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 1
  • 0

Iphone X dostępność?

[ Edytowane ]

Temat przeniesiony z działu "Telefony i Tablety" - moderator Wojciech.

Witam orientuję się ktoś czy Iphone X będzie jeszcze dostępny ofercie? Albo gdzie mogę się dowiedzieć takich informacji, bardzo mi na tym zależy. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

Iphone X dostępność?

Mając na uwadze, że coraz więcej artykułów pojawia się tego typu: https://ithardware.pl/aktualnosci/apple_iphone_x_wycofany_ze_sprzdazy_zaledwie_po_roku-7210.html -  może być z tym ciężko. Jednakże warto sprawdzać co jakiś czas naszą stronę, może się pojawi.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 31, Ekspert
  • 2413
  • 2117
  • 98

Iphone X dostępność?

@Mat3k  można sklep www Orange obserwować, jest też Blog Orange Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 1
  • 0

Iphone X dostępność?

A ten blog to gdzie jest? I czy mogę obserwować tylko dany model telefonu? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

Iphone X dostępność?

Mając na uwadze, że coraz więcej artykułów pojawia się tego typu: https://ithardware.pl/aktualnosci/apple_iphone_x_wycofany_ze_sprzdazy_zaledwie_po_roku-7210.html -  może być z tym ciężko. Jednakże warto sprawdzać co jakiś czas naszą stronę, może się pojawi.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 11, Recenzent
  • 3
  • 1
  • 0

Iphone X dostępność?

O kurde nie wiedziałem o tym szkoda trochę :/ No nic dziękuje ! 

Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Iphone X dostępność?

Witam. Chcę się przenieść do waszej sieci. Jestem zainteresowany Iphone X ( może być odnowiony ). Pytanie czy jest szansa aby go dostać w Orange ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

Iphone X dostępność?

Jakiś czas temu był w outlecie. Sprawdzaj naszą stronę co jakiś czas.