Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 13 Pro Max

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Chciałbym zgłosić notoryczny brak iphone 13 pro max 256gb w kolorze niebieskim. Rozumiem że Ludzie się rzucili jak bezdomni na chleb. Ale kiedy Orange zamówi te telefony?

Swoją drogą brak telefonów był zaraz po premierze. Co wyjaśnia że pracownicy Orange mają wyłączne pierwszeństwo.

Czekam i wchodzę na stronę codziennie i cały czas braki.

 

Kiedy moża się spodziewać ich uzupełnienia?

Proszę nie kłamać że nie macie informacji o dostawach, ponieważ jedna z pracownic podała mi 2 dni w tygodniu taką informacje.

 

Mimo tego dalej brak telefonów. Jest to conajmniej denerwujące że pomimo tylu dni po premierze, dalej nie da się nabyć u was tego modelu

________________
* Przeniesione z działu Telefony i tablety – moderator Kinga

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Iphone 13 Pro Max

31 ODPOW. 31

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Iphone 13 Pro Max

@Foxy  u nas, znaczy na forum? To miejsce pomocy wzajemnej pod egidą operatora. My niewiele wiemy o decyzjach biznesowych firmy, oprócz zasłyszanych informacji. Zapytaj w tele punkcie i umów się na rezerwacje tego sprzętu z konsultantem. Jak zobaczy dostępność w systemie, zamówi i odbierzesz w salonie... Tyle porad


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Właśnie w tym problem, bo nie raz dzwoniłem i za każdym razem mówią że nie można rezerwować. Chyba że chodzi o sklep stacjonarny?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Iphone 13 Pro Max

@Foxy  tak, salon stacjonarny. Kwestia dogadania z konsultantem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@Foxy tydzień temu z zainteresowaną osobą wybrałem się do stolicy w celu pomocy w zakupie iPhone 13 Pro 256 GB. Od iPhone 13 w górę, niezależnie od pojemności pamięci, żadne modele nie są dostępne, nie tylko w salonach operatorów komórkowych, ale również w elektromanometrach oraz tu gdzie się spodziewałem, że będzie - w salonach Apple też brak. Dostają po kilka sztuk na tydzień i trzeba mieć naprawdę farta, żeby trafić.

Tu na ten temat pisałem:

https://nasz.orange.pl/t5/Urz%C4%85dzenia/Przedsprzeda%C5%BC-Iphone-13/td-p/283342/page/2#U285676

Ostatecznie zakup udało się zrealizować, ale mode iPhone 13 Pro 512 GB.

Czasami w galeriach kioski z etui na smartfony mają iPhone 13 Pro i Pro Max, ale ceny są wyższe od katalogowych o około 500 - 1000 zł i zakup bez faktury.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Patologia. Iphone dla wybranych.

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Iphone 13 Pro Max

@Foxy  Nie, nowinką i ogólnoświatowy problem z produkcja i komponentami.. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@Foxy niestety sytuacja podobno w całej Polsce taka sama. Najbardziej poszukiwane modele to iPhone 13 Pro 256 GB i 13 Pro Max 256 GB. W salonach Apple po 40-50 osób dziennie pyta się o te modele i odchodzą z kwitkiem. Można sobie popatrzeć na wystawie.

 

@agat13 nie koniecznie problem z komponentami. Podobno to jest również chwyt marketingowy, tak jeden ze sprzedawców powiedział. Chodzi o podkręcenie zapotrzebowania, że produkt trudny do zdobycia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Masakra. I nie będzie go wcale, bo we wrześniu wyjdzie nowy i to samo będzie. Czyli jak mogę go zdobyć ??


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Iphone 13 Pro Max

@Foxy  dogadaj się w Salonie, albo poluj na stronie..