Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 4
  • 0
  • 0

IPhone XR vs IPhone 8

Witam,

Ktoś z was posiada owe telefony lub posiadał i jest w stanie napisać który lepiej wybrać ? Do 200 zł abonamentu jestem w stanie płacić nawet więcej ale szkoda mi trochę przekraczać ten limit i się waham właśnie który lepiej wybrać Emotikon: Szczęśliwy 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 30, Ekspert
  • 1604
  • 1497
  • 90

IPhone XR vs IPhone 8

@AAAron Co prawda nie mam XR ani iPhone 8, ale używam iPhone od modelu 4S i śmiało mogę napisać, że oba modele to bardzo dobre telefony.

Musisz sam doprecyzować co jest dla Ciebie ważne i podjąć decyzję Emotikon: Szczęśliwy

iPhone 8 to już klasyczna bryła z wciąż mocnym procesorem i innymi parametrami.

iPhone XR ma większy ekran(proporcjonalnie o takim samym stosunku pikseli na cal), ma najnowszy procesor, ale jest dla mnie zwyczajnie za duży.

Do rozmiaru zawsze można się przyzwyczaić, zatem brałbym XR Emotikon: Szczęśliwy

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 30, Ekspert
  • 1604
  • 1497
  • 90

IPhone XR vs IPhone 8

@AAAron Co prawda nie mam XR ani iPhone 8, ale używam iPhone od modelu 4S i śmiało mogę napisać, że oba modele to bardzo dobre telefony.

Musisz sam doprecyzować co jest dla Ciebie ważne i podjąć decyzję Emotikon: Szczęśliwy

iPhone 8 to już klasyczna bryła z wciąż mocnym procesorem i innymi parametrami.

iPhone XR ma większy ekran(proporcjonalnie o takim samym stosunku pikseli na cal), ma najnowszy procesor, ale jest dla mnie zwyczajnie za duży.

Do rozmiaru zawsze można się przyzwyczaić, zatem brałbym XR Emotikon: Szczęśliwy

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1359
  • 1940
  • 42

IPhone XR vs IPhone 8

@AAAron, czy udało się wybrać telefon? Powyższa odpowiedź pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie, czy masz jakieś pytanie?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz