Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Garmin vivoactive


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Garmin vivoactive

Czy wiadomo coś o dostępności na stronie internetowej orange odnośnie Garmina vivoactive? Pojawi się jeszcze bo nie wiem czy czekać na niego?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Garmin vivoactive

@Bocian123 trzeba obserwować. Wszystko zależy od kolejnych dostaw. Czasami za kilka dni ponownie urządzenie będzie dostępne, czasami trzeba poczekać kilka tygodni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Garmin vivoactive

Ale wiadomo czy bedzie w ogóle dostępny? Czy nie wiadomo jak z jego dostępnością. Wiadomo coś o nowej ofercie smartwatchy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Garmin vivoactive

@Bocian123 trzeba na bieżąco śledzić sklep Orange. Kiedyś były powiadomienia o dostępności sprzętu, ale obecnie zostały wyłączone.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Garmin vivoactive

@Bocian123 w obecnej sytuacji w Polsce ciężko cokolwiek przewidzieć. Dostawy do sklepu Orange włącznie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Garmin vivoactive

Znajomy posiada vivoactive 4 i szkiełko bardzo szybko się rysuje lepiej poszukać takiego, który ma obramowanie dookoła bądź zakupić dodatkowo szkiełko ochronne.

 

Ja używam garmina instinct nie jest dotykowy bardziej przypomina G-Shocka i na prawdę jest wytrzymały używam go od wyjścia na rynek czyli ponad rok czasu i wygląda nieźle. Mało biegam, bardziej używam go do treningów siłowych oraz treningów na worku. Kilka razy za luźno go przypiąłem i obiłem sobie nadgarstek. Garmin liczy powtórzenia oraz odlicza czas przerwy zmuszając do kolejnej serii co tydzień otrzymujesz raport na maila informujący Cię czy robisz postepy czy nie 🙂 

 

 
 

 

 

 

 


IMG_20181102_161120.jpg