Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ceny telefonów


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Ceny telefonów

mozesz zadzwonic na nr 510 100 100 i popros aby Cie przelaczyli na dzial utrzymania klienta.

podobno po to zostaly wydzielone raty aby klient wiedzial ile placi za usluge a ile za sprzet. tylko ze przy roznych kwotach abonamentowych te urzadzenie zmienia swoja wartosc  😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Ceny telefonów

W dziale utrzymania nie wynegocjujesz niższej stawki za urządzenie, Ale 20% rabatu na każdy abonament już tak.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

20% kwoty abonamentu to już coś by było 🙂 mi się szykuje przedłużenie na kwote 120zł (suma abonamentów), wiec 20% z tego to prawie 25zł czyli biorąc telefon za 50zł ratę to juz tak jakby o połowe było by taniej za urządzenie 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Ceny telefonów

@Ytek 10zl wychodzi Ci najmniej rabatu na numerze. Tez możesz podpytac czy dostaniesz zniżkę na słuchawkę  (mi się w tamtym roku udało wyrwać -5zl  miesiecznie na racie). W tym juz nie. 

Nie wiem czy taniej gdzieś bym dostał abo, a tak za 9.99zl no limit rozmowy/sms/MMS 10GB  😉 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

No i dzisiaj pod *220 (bezpłatny numer) przy drugim podejściu udało mi się wynegocjować:

-Orange LOVE (neostrada + komórka) 79.99zł

-2 numery (wszystko bez limitu + 10gb) po 9.99zł 

Czyli za trzy numery i neostrade 99.97zł 🙂 Jak dla mnie OK bo w salonie to samo proponowali za 120zł czyli 20zł więcej w skali dwóch lat 480zł 🙂 I proponowała Pani jeszcze 5zł tańszy telefon w pralnie komórkowym standard ale moim zdaniem nie ma co wybrać bo taniego alkatela czy xiaomi mi nie potrzeba a fajniejsze telefony mimo rabatu i tak wychodziły drożej niż na wolnym rynku;/