Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ceny telefonów


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Witam, powiedzcie mi czemu np. samsung S8 bez abonamentu na raty kosztuje (20 rat x 89zł) 1780 zł, a jakbym chciał go kupić w abonamencie np. z orange love kosztuje (24 raty x 92 zł) 2208 zł.

Orange chyba chce odstraszyć swoich klientów bo mi się taka polityka cen telefonów nie podoba bo się nie szanuje klientów którzy chcą przedłużyć wyższy abonament...

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ceny telefonów

Przy tej opcji "bez abonamentu" też musisz mieć aktywną usługę mobilną na abonament. Przy Orange love marża z komórki jest niewielka więc ceny telefonów nie zawsze porywają.

 

Możesz też wziac raty a potem przedłużyć bez urządzenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Nawet przy planie komórkowym wzbogaconym ten telefon jest droższy (1848 zł - suma wszystkich rat).

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Mam pięć usług w orange które mi się kończą i zamierzam je wszystkie utrzymać ale irytują mnie ceny telefonów bo w sklepach "AGD" te ceny są porównywalne a czasem i tańsze niż w Orange dla osób przedłużających umowe lub kilka umów...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ceny telefonów

Spójrz na to pod kątem biznesowym. W trakcie umowy większość osób ma już jakiś abonament (zwykle go obniżyć nie można), raty i jak potrzeba telefonu to można dobrać kolejne raty. Ale odchodzą opłaty z wystawieniem oddzielonej faktury czy windykacją. Dlatego tu są niższe sumaryczne ceny. Poza tym wiele osób myśli że potem przy przedłużeniu mając niespłacone raty musi zostać w Orange.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ceny telefonów

Zadzwoń na utrzymanie Orange. Ale tu liczy się sztuka negocjacji. Argument o liczbie telefonów nie zawsze jest trafiony bo zwykle masz przeróżne zniżki za łączenie usług na jeden rachunek. Lepsza argumentacja to kwota obrotów na koncie, ile przekraczasz rachunki, ile dodatkowo zarobił na Tobie operator... Poza tym sezon na obniżki był w listopadzie. Teraz kolejne 27.12 ale na jakie modele to nie wiem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Cały czas patrze na to pod kątem biznesowym z mojej perspektywy. Dlatego szanując klienta uważam, że Orange powinno zachęcić przy przedłużaniu umowy klientów aby zostali w sieci podpisując umowę lojalnościową przynajmniej na 24 miesiące a nie dawać np. za Samsunga S8 cenę wyższą niż na wolnym rynku ! Nie podoba mi się taka polityka tej firmy...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Mówisz aby zadzwonić na 510 100 100 do działu utrzymania klienta. Myślałem o tym... Widzisz umowy mi się kończą 20.12 więc do 27.12 nie mogę czekać... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ceny telefonów

Nie, na *220 (w dziennych porach).

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Ceny telefonów

Orientujesz się jaki jest koszt połączenia?