Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Antena LTE w sklepie internetowym orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 0

Antena LTE w sklepie internetowym orange

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Modemy i routery. Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Kiedy można spodziewać się dostępności anteny Lte w sklepie internetowym orange? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Antena LTE w sklepie internetowym orange

Mogę powiedzieć jak to wygląda u mojego znajomego. Ma dom w dolinie, więc zawsze było u niego słabo z zasięgiem. Zamontował rzeczoną antenę na metrowym maszcie przymocowanym na dachu. Jedyne co zmienił to kable, na trochę lepszej klasy. Obecnie ma lepszy internet mobilny niz ja w centrum dużego miasta.

 

Ważna rzecz jednak, że to antena kierunkowa i ustawianie "na oko" nie zawsze daje najlepsze rezultaty. Polecam skontaktowac sie z BOK aby podali Ci azymuty do okolicznych nadajnikow. Nie zawsze najbliższy jest najlepszy, czasem lepiej ustawić na trochę dalszy, ale na bezpośrednim kierunku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Antena LTE w sklepie internetowym orange

@Boski1 niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie - trzeba obserwować. Próbowałeś może zapytać doradcę na chacie, który wyświetla się w sklepie internetowym?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 0

Antena LTE w sklepie internetowym orange

Dziękuje za odpowiedź . Pytałem się na czacie ale żaden rozmówca nie był w stanie mi udzielić informacji. Szczerze mówiąc Ci "doradzcy" nie znają się na sprzęcie dostępnym w sklepie internetowym.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 0

Antena LTE w sklepie internetowym orange

Mam jeszcze jedno pytanie ktoś testowa\l ową antenę i może wyrazis swoją opinię?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Antena LTE w sklepie internetowym orange

Mogę powiedzieć jak to wygląda u mojego znajomego. Ma dom w dolinie, więc zawsze było u niego słabo z zasięgiem. Zamontował rzeczoną antenę na metrowym maszcie przymocowanym na dachu. Jedyne co zmienił to kable, na trochę lepszej klasy. Obecnie ma lepszy internet mobilny niz ja w centrum dużego miasta.

 

Ważna rzecz jednak, że to antena kierunkowa i ustawianie "na oko" nie zawsze daje najlepsze rezultaty. Polecam skontaktowac sie z BOK aby podali Ci azymuty do okolicznych nadajnikow. Nie zawsze najbliższy jest najlepszy, czasem lepiej ustawić na trochę dalszy, ale na bezpośrednim kierunku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 0

Antena LTE w sklepie internetowym orange

 


@zbigniewwnapisał(-a)

Mogę powiedzieć jak to wygląda u mojego znajomego. Ma dom w dolinie, więc zawsze było u niego słabo z zasięgiem. Zamontował rzeczoną antenę na metrowym maszcie przymocowanym na dachu. Jedyne co zmienił to kable, na trochę lepszej klasy. Obecnie ma lepszy internet mobilny niz ja w centrum dużego miasta.

 

Ważna rzecz jednak, że to antena kierunkowa i ustawianie "na oko" nie zawsze daje najlepsze rezultaty. Polecam skontaktowac sie z BOK aby podali Ci azymuty do okolicznych nadajnikow. Nie zawsze najbliższy jest najlepszy, czasem lepiej ustawić na trochę dalszy, ale na bezpośrednim kierunku.


Dzięki za opinie znam namiar nadajnika internet i znajduje sie 7km w linij prostej ode mnie . Poczekam może bedzie dostępna jak nie to zamowię jakąś antene na pasmo 1800-2600 bo pasmo lte 2600 cos tam lapie chodz na dobre osiagi bym  nie liczył przy odległości 12 km

Anonim

Nie dotyczy

Antena LTE w sklepie internetowym orange

Do wszystkich pasm LTE polecam anteny szerokopasmowe 800-2600MHz, czyli 2x ATK-504/502 z Telkobu, będzie przyszłościowo.