Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

@karr4  to nie widzę problemów w wyborze, też preferuję te większe telefony, wygodniej się net i facebooka przegląda 😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

Ja jednak jestem za Samsungiem, np: w promocji jest Samsung Galaxy A51

Praktycznie korzystam z nich od samego początku, jak tylko pojawiły się na polskim rynku i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

@ketrasaArtur A51 jest dość mocno przeciętnym urządzeniem w cenie do 1000 zł można już coś lepszego dostać. Poczekaj jeszcze trochę i będą wyprzedaże urządzeń. Nie jestem w stanie polecić tego Samsunga z prostego powodu. Dość słaba wydajność połączona z OneUI nie prezentuje się to za dobrze. W porównaniu do Xiaomi Mi Mix 2S to jest niebo, a ziemia. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

@TheEcki na tyle smartfonów co miałem możliwość testowania, to najlepiej wypadał mi Samsung, więc innego niego nie będę szukał. Na jeden MI zdecydowałem się, ale brak niektórych funkcji, które posiada Samsung. 

Obniżki już się pojawiły na stronie Orange:

https://www.orange.pl/lp/black-friday


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

Nie wiem, co Xiaomi w swoich smartfonach zastosował, ale mój Xiaomi Mi10 Lite 5G zaskoczył mnie pozytywnie. W miejscu, gdzie mam słaby zasięg WiFi, jak i LTE, Samsung wymiękł i nie chciał się połączyć, a nawet jak złapał zasięg, to bardzo trudno się korzystało z internetu. Xiaomi radził sobie bez najmniejszego problemu ze słabym zasięgiem, internet działał płynnie, może nie z pełną prędkością, ale nie było co narzekać, strony szybko się ładowały, gra też się połączyła. Szkoda tylko, że mam jeden model Xiaomi, więc nie mam możliwości sprawdzenia na innym. Samsungi testowałem 4, to tylko jeden jako tako się połączył.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1877
  • 13

Xiaomi Note 9PRO czy Xiaomi Mi 10T Lite

Ogólnie w Xiaomi narzekają na LTE 😉
Według specyfikacji posiada MIMO 2x2 to pewnie dlatego.