Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Mi Air Purifier 2s


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Przeniesiony do działu szukam oferty, oraz dodane odpowiednie tagi - Moderator Wojciech.

 

Witam w jaki sposób mogę nabyć Xiaomi Mi Air Purifier 2s ? Próbuję od piątku, przez neta się nie da więc niby zakupiłem przez telefon. Niby, ponieważ ne dostałem żadnego potwierdzenia a gdy zapytałem czy takie zamówienie zostało przyjęte dostałem odpowiedz że NIE. Dzisiaj dowiedziałem się ze mogę to zamówić tylko przez tel, wiec dzwonie na 801234567 tam mi mówią że u nich tego kupić się nie da i każą dzwonić na 510100100. Oczywiście u nich tez nie da się więc przekierowują mnie z powrotem na 801234567 gdzie nikt już nie odbiera. Istnieje jakiś specjalny numer, a może zaklęcie które pozwala mi zakupić Xiaomi Mi Air Purifier 2s ? 🙂

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

A takie urządzenie jest w ofercie Orange?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Nie, tak sobie zapytałem bo mi sie nudzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Nie ma w cenniku z tego co widzę. Więc zamówienie jest możliwe przez firmy partnerskie jedynie w których ofercie jest to urządzenie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

A u jakiej firmy partnerskiej ?

Jest to zarówno w cenniku jak i na głównej stronie Orange, żeby było ciekawiej na samej górze jakby produkt ten był wyróżniony.


air.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

A dlaczego przez neta się nie da ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

W cennikach dostępnych na www tego urządzenia nie ma (albo źle szukam). Teraz jest tylko w wersji bez umowy w "przeglądarce urządzeń". Podejrzewam, że przez to jest problem z zamówieniami.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Właśnie bez umowy chcę wziąć i nie da się ani na raty, ani za całość. pisze brak metod dostawy, nawet na infolinii (udało mi się w końcu dodzwonić do kompetentnej osoby) nikt nie wie o co chodzi..