Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polećcie telewizor 32" albo nawet ciut mniejszy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Polećcie telewizor 32" albo nawet ciut mniejszy

A już przy okazji moja Mama jest osobą poważnie chorą, zajmuję się nią 4 rok, tylko leżącą niezdolną do samodzielnej egzystencji, ale lubi patrzyć i słuchać na TV - a że lubię (no świnia jestem 🙂 ) wykorzystywać za przeproszeniem sytuację w stylu - i mam bon na kupno telewizora z tą dopłatą 250 zł - chcialbym naprzeciwko łózka Mamy zawiesić jakiś mały, ale nie przepraszam technicznie telewizor, żeby sobie oglądała czy ktoś mógłby polecić coś 32" albo nawet ciut mniejszy. Może to nie miejsce na to pytanie, ale byłbym bardzo wdzięczny.

 

 @agat13 a przepraszam ze jeszcze zapytam nie masz pomysłu na jakiś TV dla Mamy - wiem ze to osobny temat powinien być, ale jak już piszę tutaj a wy się o wiele lepiej ode mnie znacie na sprzęcie. Bo ja znalazłem coś takiego: Monitor Telewizor LG 28TN515S-PZ 28' SmartTV WiFi. Co sądzicie?

 

________________
* Wydzielono z tematu Dekoder ICU100 automatyczne właczanie. oraz edytowano i scalono wpisy – moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Polećcie telewizor 32" albo nawet ciut mniejszy

@kris68  wydaje się wszystkomajacy. Pilot do dokupienia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Polećcie telewizor 32" albo nawet ciut mniejszy

@agat13 pilot mam uniwersalny od swojego LG -  wszystkim steruje - wiec tylko uzbierać kasę i kupić Mamie TV.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Polećcie telewizor 32" albo nawet ciut mniejszy

Jak jest miejsce to polecam 32", uwierz że komfort jest większy. Miałem 27" a teraz mam 32". Też jestem chory, prawie leżący i bez pomocy nie zrobię nic.
Obecnie raczej nie kupisz TV nie technicznego i prawie wszystkie są Smart a jak Mama ma internet to i sobie film obejrzy przez internet.
Zwróć uwagę np. na ten LG 32LQ63006LA, ma WebOS 6.0 co gwarantuje że będzie dłużej aktualizowany.

Ten co proponujesz posiada WebOS 4.5 i wsparcie może się szybko skończyć.
Mam porównanie bo Mamusia ma telewizor z WebOS 6.0 a ja z 4.5 i widać różnice w aktualizacji.