Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dobranie nowego urządzenia podczas trwania umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Dobranie nowego urządzenia podczas trwania umowy

Dzień dobry.

 

Aktualnie posiadam ofertę Orange Love Extra. Na początku 2021 roku dobrałem nowe urządzenie, jednocześnie przedłużając z Orange umowę. Moje pytanie brzmi: czy w dniu dzisiejszym, mogę dobrać kolejne urządzenia do wyżej wspomnianej oferty, np. telefon komórkowy, czy muszę czekać do końca trwania obecnej umowy lub ewentualnie wziąć dodatkowy abonament? Logując się do aplikacji Mój Orange i chcąc dokonać zmian w ofercie, przenosi mnie do sklepu, gdzie mogę dodać urządzenia do koszyka, a jednocześnie wyświetlany jest mój obecny abonament, tak, jak bym mógł faktycznie te urządzenie dobrać. Jak jest w rzeczywistości?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dobranie nowego urządzenia podczas trwania umowy

@randomboy możesz dobrać w każdej chwili. Nie musisz czekać do końca umowy.

Bierzesz nowe urządzenie poza abonamentem i podpinasz pod obecną umowę, żeby płacić raty na jednej fakturze.

W trakcie trwania umowy zdarzyło mi się kilka razy dobierać sprzęt w ten sposób. Nowej umowy na abonament nie podpisywałem, dobierając sprzęt.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dobranie nowego urządzenia podczas trwania umowy

@randomboy możesz dobrać w każdej chwili. Nie musisz czekać do końca umowy.

Bierzesz nowe urządzenie poza abonamentem i podpinasz pod obecną umowę, żeby płacić raty na jednej fakturze.

W trakcie trwania umowy zdarzyło mi się kilka razy dobierać sprzęt w ten sposób. Nowej umowy na abonament nie podpisywałem, dobierając sprzęt.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dobranie nowego urządzenia podczas trwania umowy

@randomboy  tak jak mówi kolega @ketrasaArtur , dobierać możesz urządzenia (czy to za gotówkę, czy na raty) i podpinać pod umowę w każdej chwili.