Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiet start+ jakie kanały

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

pakiet start+ jakie kanały

Odświeżę temat ponieważ dzisiaj przy wymianie wadliwego Samsunga ICU 100 bez mojej wiedzy ; dano ;mi za darmo pakiet Start+ na 12 m-cy. o czym poinformował mnie Konsultant na Infolinii Orange. Zapewne o tym prezencie bym się nie dowiedział do czasu minięcia darmowych 12 miesięcy ale zostałem zmuszony do kontaktu telefonicznego z działem technicznym Orange z powodu niemożliwości dostępu do usługi TV . Okazało się że przyczyną było dodanie pakietu start+ przez co nie można było zamknąć ; systemu ; i niemożliwości uzyskania uprawnień dla mojego dekodera. Sprawę dodania pakietu bez powiadomienia abonenta według porady miłego i rzeczowego Pana Konsultanta ( przy okazji bardzo dziękuję za pomoc i danie mi możliwość dostępu do oferty dzisiaj ) muszę wyjaśnić w salonie w którym dokonywałem wymiany. Miał Ktoś podobny przypadek i jak to rozwiązać ? Jeżeli bym musiał dotrwać do końca tych 12 m-cy i zapomniał złożyć rezygnację to jaki jest koszt tego pakietu? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

pakiet start+ jakie kanały

Koszt to 9,99


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

pakiet start+ jakie kanały

Do mnie dzwonili z tą ofertą i się zgodziłem bo do obecnego planu w orange love dojdzie 13 nowych kanałów za 0 zł na 12 miesięcy. Aktywacja 1 zł do najbliższej FV. Jak minie 12 miesięcy pakiet nie jest automatycznie przedłużony i jest wyłączony. Mają wcześniej dzwonić. Na pewno nic z automatu nie przejdzie na opcję płatną. Na FV ma być ta pozycja jako 9,90 zł i od razu rabat na 9,90 zł. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

pakiet start+ jakie kanały

@sskillerr jesteś pewny że nie trzeba będzie pisać wypowiedzenia na ten pakiet? Druga sprawa czy wiesz dokładnie jakie to są kanały w tym pakiecie oferowane?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

pakiet start+ jakie kanały

Jestem pewien bo specjalnie się o to pytałem 🙂

 

Info z czatu z Orange:

 

Ogólnotematyczne to - NTL Radomsko.
Informacyjne - Polsat News 2.
Film - Romance TV HD, Ale Kino+ HD,AXN Spin HD,Polsat 2 HD
Rozrywka - Domo+ HD, Kuchnia+ HD, ATM Rozrywka.
Wiedza - Discovery Historia, Nat Geo People HD
Dla dzieci - TeleToon+ HD
Muzyka - Polsat Music HD
 
To te 13 kanałów które dochodzą do pakietu podstawowego orange love.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

pakiet start+ jakie kanały

@sskillerr wierzę Tobie na słowo Emotikon: Mrugający dzięki za podanie oferowanych w Start+ kanałów .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

pakiet start+ jakie kanały

@sskillerr możesz wierzyć, ale osobie na chacie już niekoniecznie - oni często się mylą w takich szczegółach. Radzę za 11 miesięcy się upewnić, czy nie dostaniesz automatycznego przedłużenia pakietu z opłatą...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

pakiet start+ jakie kanały

Rozmowę mam nagraną 🙂 + zapis czatu gdzie dopytywałem o to także, a tam podane jest imię i nazwisko pracownika 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

pakiet start+ jakie kanały

Mnie też oszukali. Dzwoniła pani i mocno przekonywała że promocja.Miało być kilka dodatkowych kanałów za 0 zł a jest dodatkowe 9,99 co miesiąc na FV

Więcej nie dam się nabrać i rezygnuję z ORANGE


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

pakiet start+ jakie kanały

Na fakturze będzie widoczne 9,99 zł ale poniżej gdzie masz rabaty powinno tam być - 9,99 zł czyli wyzerowane. Jeśli tak nie jest złóż reklamację, a napewno będzie uznana o ile umowa zawierana była w okresie promocyjnym.